Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon kötelező lesz...

Magyarországon kötelező lesz az oltás vagy nem? Van erről a témáról törvény vagy szabály?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Elvileg nem de szerintem az simán elképzelhető, hogy előbb-utóbb bekerül azok közé amiket kisgyerekként adatnak be, ott meg nem nagyon lesz úgymond választási lehetőség.
2021. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%

Most nem tudom, sírja vagy nevessek. Van az a hülyeség, amitől lebénul az ember.

1. Nem lesz kötelező oltás. Lényegtelen, hogy van-e rá szabály. Lényegtelen, hogy akarják vagy ellenállnak a népek. Végrehajthatatlan. Ezt ugyan sokan nem hiszik el, mert soha semmi komolyat az életben nem próbáltak.

2. A szöveg itt azt sugallja, akik erről firkálnak, mind titokban utálják az oltást. Kimondani nem merik, ahhoz gyávák, azt meg képtelenek felmérni, mi a különbség az oltás nélküli végtelen karanténozás és az oltással együtt járó fokozatos felszabadulás között. Megy a jajgatás a bezártságról (érdekes, én nem érzem annak magam), de a megszüntetés feltételei nem tetszenek. Egyszerűen zseniális.

2021. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

11


A jelenleg használatos vakcinákkal 18 év alattiakat nem oltanak.

Szerintem nem is lenne sok értelme kisgyerekeknek beadni.A covid rájuk nem jelent nagy veszélyt.Meg ez az oltás nem nyújt végleges védelmet.Ismételgetni kell majd.Azért remélem annyi tapintat van még a vezetőkben,hogy nem kényszerítik a gyerekeket az évenkénti szurkálás elviselésére.

2021. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Hivatalosan nem hinném hogy valaha kötelező lesz, de belekényszeríthetnek és kénytelen leszel magadtól eldönteni ha nem akarsz még évekig bezárva lenni.
2021. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem lesz kotelezo, csak elni nem fogsz tudni nelkule.

Nem mehetsz orvoshoz, komcertre, toemgrendezvenyekre stb

2021. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!