Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Győr András megszólalás...

Fekete-Győr András megszólalásai csak szerintem húzzák le a Momentumot? Miért őt erőltetik?

Figyelt kérdés
Egy ideig támogattam volna ezt a formációt. De amióta nagyon szem előtt van ez a srác, szerintem óriási károkat okoz a Momentumnak. Ez az adjunk 100ezret az oltásért populista szöveg is...Engem kiakasztott. És rengetegen írták, hogy eresszék el ezt a témát, de még kiposztolták ötször. És ez a pasi, akárhányszor megszólal, a habitusában a fiatalkori Orbánt látom. Nekem van csak ennyire ellenérzésem ezzel a taggal szemben? Meg szerintem tényleg nem jó irányba tolják a politikájukat.Szerintem így szavazókat is veszítenek.

2021. jan. 23. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Mert kit toljanak? Nincs abban a pártban semmilyen húzónév.


Fegyőr van meg a 2 libbant EU-s képviselő lány aki árulja a hazát Brüsszelben

2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

"Miért őt erőltetik?"

Mert Donáth Anna meg Cseh Katalin vannak még és ők még nagyobb marhaságokat szoktak beszélni.

2021. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
77%
Az egész ellenzék ilyen másodosztályú politikusokból áll.
2021. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehúzni? Hova? Van ennél lejebb?
2021. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A Momentum direkt vállalhatatlan emberekkel működik. Fegyőr, Donáth, Cseh mind olyanok, amiket egy 2 éves is csak körberöhög. Nyilván nem véletlen, az sem, hogy egy csettintésre csicskapárt lettek.
2021. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#5 Persze hogy nem véletlen. A momentum mesterségesen lett létrehozva, nem egy összetartó és azonos értékek meg célok mentén közösséggé szerveződött csapatból nőtték ki magukat, ahol kialakult ki lesz az aki a meghatározó személy, ki az aki előtérbe kerül mert jól tudja képviselni a többieket, ki az akinek a véleménye számít stb. hanem aki a pénzt adta az döntött róla ki mit csináljon. A Nolimpia kampány egy megszervezett akció volt sok-sok pénzzel, megtervezve hogyan lehet egy ilyen csapatot bevinni a köztudatba majd párttá fejleszteni. Azzal számították el magukat, hogy nem volt megfelelő hozzá az emberanyag és akiket mások a háttérből futtatnak fel, azok pont úgy járnak mint a saját tehetség nélkül felfuttatott pillanatnyi média sztárok - egy ideig van aki tapsol nekik, de mivel annyira nem jók, a közönség megunja és keres helyettük egy másikat akinek tapsolni lehet.

Önálló képesség hiányában becsatlakozott a momentum az ellenzéki összefogásba és aki bekerül a turmixgépbe az bizony már benne is marad a nagy katyvaszban, hiába szeretne kitűnni belőle utána.

2021. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Fegyőr abszolút hitelesen képviseli a momentum politikáját.
2021. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Fegyőr abszolút hitelesen képviseli a momentum politikáját."

Hát ez az!

Pont ez a baj, hogy ilyen béna a momentum maga is.

2021. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsük el Mr Daniel Berget se, Budán helyettes polgi vagy mi.
2021. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!