Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális szavazó férfiak...

A balliberális szavazó férfiak miért mindig Dúró Dóra kebléről álmodoznak, mikor nekik ott van Dobrev, Donáth, Szabó újhullámos gendersemleges alkata is?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert a kebelnek nincs politikai hovatartozása.
2021. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok ballibsi, de Dórikán semmi sem tetszik....
2021. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert az agyuk át van mosva, de a hormonjaik - még - működnek. Dúró Dóra női alkat, ami az ő pártjaikban 1 db sincs. Nem véletlenül, oda jó genetikájú nő, de férfi sem megy. Pl. Toroczkai is az összes ellenfelét férfiasságban is.
2021. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Minden férfi arra vágyik, hogy egy határozott nő elfenekelje és seggbe rakja egy felcsatolhatóssal. És hát a politikai ellenféltől a legjobb a büntetést megkapni. Én szélsőjobber vagyok és én is arra vágyok, hogy Vadai fogja a műfarkát és megrépázzon vele, miközben nőnek öltöztet és mindenféle megalázó jelzőket aggat rám. ah ahhh.
2021. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Azok álmodoznak, akik még soha nem voltak nővel. Idővel incelek lesznek és hogy lekössék magukat, létrehozzák a magyar radikális jobboldali QAnon-t. Így történt az USA-ban is.
2021. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A balliberális férfiak nem női mellekről ábrándoznak, hanem fekete hímtagokról🥰😍
2021. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Sok nő van, miért erről a felsorolt négyről álmodozna bárki is?
2021. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fero89 ***** válasza:
73%
Nem érzitek infantilisnak, azt amikor POLITIKÁBAN szemponttá válik az, hogy a mi oldalunkon jobb bulák vannak mint a másikon?
2021. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!