Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, megfelelő döntés...

Szerintetek, megfelelő döntés hozatal lesz -e Orbán Viktor és bandája által megszavazott kettős állam polgárság?

Figyelt kérdés
Máris tudok példát felhozni ,mert ez most történt.lehet belőle levonni a következtetéseket .a faluból több hölgy tőbb éve bejárónői álásba dolgozott ,felmondtak nekik mert Romániából a Pesti Rokonoknál meghúzódó unokatestvérek ,elválalják fele áron így fognak a magyar dolgozni akarók kiszorulni ,jó lessz nyitott szemmel járni ,üdv Zsóka
2010. aug. 15. 14:58
 1/10 anonim válasza:
60%
Nem hiszem,hogy ezentúl ide özönlönének be a határontúliak és elvennék a munkánkat.Ugyan már.Idióta propagandaszöveg 2004-ből.Aki akart eddig is átjöhetett dolgozni,koldulni stb.Ja,és tanulj meg írni.
2010. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Jáááj, segítség, jön a huszonhárommillió román!!!
2010. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Már kevesebbet keresünk minden szomszédos ex komcsi országokban élőknél. " persze a reálszférában, mint szakmunkás, vagy közép vezető"


Ez a veszély nem fenyeget, mert már lassan mi járunk hozzájuk egy kis munkáért.

2010. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el senki sem akar menni Magyarországra dolgozni, s ha szeretnének is már régen megtették
2010. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
46%

"Orbán Viktor és bandája"

Ha ezt mondod egy ilyen támogatottságú pártszövetségre, akkor mit mondtál pl. Bajnai kormányára, a bölcs és szeretett vezér szakértőire???

2010. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15/14-kor válaszolónak üzenem ,nem volt kötelező válaszolni!sértéseidet meg tartsd meg magadnak 27%os észkonbájn,és kvittek vagyunk ,megtanultam írni ,te meg tanulj meg olvasni,
2010. aug. 15. 17:07
 7/10 anonim válasza:
35%

Na!Akkor most,hogy ilyen szépen elvégezted az általános elsőt(és többé-kevésbé írni is megtanultál)jöhet a második!

Ajjaj,itt már szorzótábla is lesz,nehéz dió... :S


A 27 százalékos észkombájn voltam.Szép estét!

2010. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

A kettős állampolgárságú magyart a saját országában fogják sújtani a törvények - lásd szlovákia - ha önmagát fel meri vállalni.


Egyébként a jelenlegi kormány már sokkal régebben, a népszavazás elbukása előtt, megígérte nekik az állampolgárságot. Most, hogy abszolut hatalomra kerültek, egy tollvonással véghez is vitték, mert, hát az ígéret úgy szép, ha megtartjuk.


Mikola elszólását pedig régen elfelejtettük - a magyar amnéziás nép - a kettős állampolgárságró, ha megadjuk nekik a szavazati jogot 20 évre bebetonozzuk magunkat a kormányzásba, és ennek a lehetőségnek a megszavazása is csak egy tollvonás lesz.


A jelenlegi hozzáértő kormány, arra nem gondol, hogy a környező magyarlakta országok EU-ba kerülésével, semmi értelme nem lesz a gesztusuknak.


Én pedig magyar/magyar állampolgárságú szeretnék lenni! Hofi után szabadon, már csak az a kérdés:

"... elvtársak, urak, nem lesz egyszer abból bajom, hogy 56-ban itthon maradtam?"

2010. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Orbán megadta a határon túli magyaroknak azt, amit a románok már megadtak a határon túli románoknak, a szlovákok is a határon túli szlovákoknak, a szerbek a külhoni szerbeknek stb. stb. stb.


Micsoda gazember ez az Orbán. Bezzeg Gyurcsány, a 23 millió romános beszólásával, az egy talpig becsületes úriember volt, amellett még hazafi is, ugye, komcsizsóka?

2010. aug. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztelettel írom önnek aki cikkett ,méltóztatta válaszolni , akit én úgy érzem nem sértettem meg ,mert azt írtam hogy Orbán és bandája,mert az nem önnek szólt, ,de az viszont szégyenletes alpári stílus, hogy engem ismeretlenül le komcsizsókázott ,szerintem ön abban az iskolában nem járt ahol illemet tanítottak és tiszteletet,üdv Zsóka
2010. aug. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!