Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megváltozott a pártpreferenciá...

Megváltozott a pártpreferenciád a koronavírus megjelenése után?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Korábban a kormánypártokra szavaztam, de a vírus megjelenése után ellenzéki lettem
Korábban ellenzéki szavazó voltam, de a vírus megjelenése után kormánypárti szavazó lettem
Korábban is kormánypárti szavazó voltam, jelenleg is kormánypárti szavazó maradtam
Korábban is ellenzéki szavazó voltam, most is ellenzéki maradtam
Korábban nem voltam egyik párt híve sem, de a vírus után ellenzéki szavazó lettem
Korábban nem voltam egyik párt híve sem, de a vírus megjelenése után kormánypártra szavaznék
A vírus megjelenése előtt sem szavaztam volna egyik pártra, a vírus után is tartózkodó maradok
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Eddig senki nem izgatott de ezután Mihanzánkos lettem. Mert ők az egyetlen lezárás és vakcinaútlevél ellenes párt.
2021. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Sosem szavaztam senkire, de 22-ben a Mi Hazánkra fogok (nem, nem felejtem el addig, hogy az egyedüli, akinek számít az emberek élete)
2021. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, listán a Mi Hazánkra fogok jövöre szavazni. Nem a vírustól szenved az emberek 99%-ka, hanem a sok hülye korlátozástól.
2021. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Végleg eldöntöttem, hogy a Mi Hazánkra fogok szavazni. Gyűlölöm a baloldalt, de mostmár nagyon ott tartok a Fidesznél is. Baromi arrogánsak, már a látszatot sem tartják fent, a szemünk elől, nyíltan fosztják ki az országot. Amíg a vállalkozások a korlátozások miatt sorvadnak, ezek milliárdokkal tömik a Lölőt, meg a rokonokat, Habonyt stb.
2021. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi Hazánkot támogatom már, mert feloldanák a korlátozást
2021. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Én is a Mi Hazánkra fogok szavazni.

Viszont ha nagyon az fog látszódni hogy az összefosás komolyan átveheti a hatalmat akkor lehet kénytelen leszek a Fideszre szavazni.

2021. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó: Erre én is gondoltam. Ezért listán a Mi Hazánkra fogok szavazni, egyéniben meg a Fidesz jelöltjére.
2021. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Korábban ellenzék, most bárki, aki a hisztivel szembe megy.
2021. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!