Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik volt az a reklám (vagy...

KárpátokGéniusza kérdése:

Melyik volt az a reklám (vagy reklám sorozat) amelyben három karaktert mutattak be és az egyikük dobálta az ablakból valamivel a lent játszó gyerekeket?

Figyelt kérdés

Vagy 3 különböző karaktert mutattak be benne, régebben ment a médiában. A közelmúltban keresetem a youtube-on de nem találtam sehogy.


A reklám bár semmilyen módon nem kapcsolódik a fideszhez, a fideszesek magukra vették a bemutatott karaktereket mert ha jól emlékszem az egyikük lapos Föld hívő volt.


Talán valamelyik telekommunikációs cég vagy bank reklámja volt.


A kérdésem nem provokáció! csak idegesít hogy sehogy nem találom mert nem tudok pontosan visszaemlékezni rá. Köszönöm ha valaki tud segíteni.


2021. jan. 23. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2021. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Comedy central reklám volt, ez az egyik:

[link]

2021. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
EZ AZ! Köszi! :)
2021. jan. 23. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

És Emőke a lapoföldhívő:

[link]

2021. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rosszul emlékeztem, úgy emlékeztem valamelyik szolgáltató reklámja volt és régebben, de ez az. Köszönöm!
2021. jan. 23. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!