Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért nem állt...

Magyar Péter miért nem állt be Juhász Péter mögé? Szerencsétlennek normális plakátra sincs pénze ami meg van arra valaki ráírta hogy Smukk Andor. Szentgyörgyvölgyi nem egy Szent és nagyon lekellene váltani, de szerintem ehhez Juhász kevés egyedül.

Figyelt kérdés
máj. 14. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Megmondta, hogy nem akar levitézlett, lejáratódott ellenzékiekkel közösködni.
máj. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok gondolatolvasó, mint az első válaszoló, igy nem tudom megmondani, ki, mit, miért tesz.

Viszont azt tudom, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány darab ellenzéki politikusnak volt érdemi politikai tevékenysége a rendszer ellen és ezzel bebizonyitván, hogy ők tényleg rendszerellenesek. Juhi ilyen.

Ha, valaki ezt az embert levitézlett, lejáratódott politikusnak álltija be, annak a politikai őszintesége igencsak megkérdőjeleződik bennem.

máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Juhász mivel rosszabb mint a vitézy seggnyaló fidelitasos?


Vagy fideszes jöhet egy korrupciót rogánt támadó nem jobb oldali nem?


Ezért sem fogok a populistára szavazni.

máj. 14. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak különböző pártok, mert az értékrendek is különbözőek. Sokszor olvasni, hogy a régi ellenzék nem képes leváltani a Fideszt.
máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a jelölt mögött áll a DK, így alapból nem kezdhet semmit sem vele MP, max ha Juhász fogja magát és kijelenti, hogy a DK támogatásából nem kér.


Másrészt egy hónappal a választások előtt egy olyan fideszes városban, mint Debrecen, már teljesen felesleges bármit is csinálni. Legalábbis a Tisza jelenlegi anyagi helyzetével és aktivista hálózatával nincs értelme ennek. Túl sok erőforrást vinne el és nagy eséllyel semmi értelme nem lenne. Azt az energiát ezerszer fontosabb most országosan kamatoztatni és elérni egy jó eredményt, hogy 26-ban már lehessen minden körzetbe megfelelő ember mellé állni.

máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Anyós jelölt pedig megdobhatná pár száz millióval, abból a 7 milliárdból van még elég, lsd Poloska Petike is százmilliókat költ a haknizásra...
máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!