Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza a diktatúrába? A...

Vissza a diktatúrába? A Hétköznapi Csalódások raktárkoncertjének felvételéből több kormánykritikus számot is kivágott az állami tulajdonú Antenna Hungária. Kádár most büszke lenne Orbánra?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 14:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

7

Háát...meghallgattam a Viktor c. dalukat.


Meg voltam győződve róla, hogy nő visít benne, de a végén nem volt női név az előadók között. Szóval nem tudom, mi van.


A lényeg, hogy szerintük savanyú a narancs -milyen kéne legyen?- , meg keserű a narancs, ami totál értetlen. Mikor keserű a narancs? Milyennek kéne lennie?


Ezek hülyék, már ne is haragudj. A szövegük leginkább, de a zenéjük se üti meg egy szakmunkásképző 3.os tanulóinak a szintjét.


Több ilyet nem hallgatok, megnéztem a listájukat, el tudom képzelni, mi mással nem akarta a garázskoncert égetni a pofáját.


Ebből meg tudnak élni?

2021. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

11

Ha fogalmad sincs az egészről nem értem miért válaszolsz? Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.

2021. jan. 26. 16:44
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Felhők fölött Aczél György mosolyog.
2021. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Majd egy gereblyével a felhők fölül őt is jól lepiszkálják a várból a problémák!!!!
2021. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező, miről nincs fogalmam szerinted?

Jóindulattal VÉGIGhallgattam a mondott számot, és nem értem már azt sem, hogy hogy került adásba maga az együttes.


Tudom, hogy ízlés dolga, hogy ki mit eszik, van aki rovart, meg nyershúst, de ha van más is, akkor azok is inkább ennivalót, ugye.


Na mindegy, kellemes műélvezetet, ha neked ez az.

2021. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
14: szelleme köztünk él, a 3T!
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15

Ok, szia.

2021. jan. 26. 17:02
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

13.

Ja, Aczél -Sztál(in)- elvtárs röhög, hogy milyen szemetet hagytak a jövőre az elitiskolákból kieresztve. Jól ki volt ez tervezve.

2021. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%

1. rosszul írtad a nevüket. (HétköznaPI CSAlódások)

2. egyetlen számot sem vágtak ki. előre le lett beszélve, hogy bizonyos számok (pl. Viktor) nem lesznek. nem is adták elő.

3. amit kivágtak az a Bohóc. (akit utólag állítólag el is vertek Kubatov-legények)

2021. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
19: élni kell, működött az öncenzúra! Régi szép idők .... újra itt!
2021. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!