Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sóher Norbi miért pattog meg...

Sóher Norbi miért pattog meg fenyeget magánnyomozókkal, amikor folyamatosan rázza a törpe azt a bizonyos pofonfát? Most épp a "színvonalas" pesti tévében nyilatkozott egy szépet.

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 26. 14:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem megy a bolt, nem veszik a sok szarját. Sorban zárnak be az üzletei.
2021. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%

Bazz látam azt a műsort, és elég durván kiforgatják a szavait. Speciál vadásznak rá.


Teljesen korrekt volt a műsor, ami sem rá, sem a pestitv-re nem jellemző feltétlen.

2021. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

: »Te láttál a gulágon vagy Auschwitzban elhízottat?«


Senki sem látott, mert akik ott voltak vagy ott haltak meg vagy később

2021. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk a prosti tv és a korrektség egy mondatban az ütős.
2021. jan. 26. 15:02
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt a gyerek, és ciki neki hogy az apja kb nettó bűnöző...apja meg most ugye akkor nem érti miért basztatják, hiszen már hónapok óta nem csapott be senkit, miért nem hagyják élvezni a befektetőktől kicsalt pénzeket, szóval most támad. Mert a tisztelet meg köll ugye?!
2021. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Mert ennyit tud, 20 filléres hitvány celeb, aki abból él ha van valami botrány körülötte. Olyan mint kiszel tünde.
2021. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Tönkremegy ezért fenyegetőzik. Lassan dolgoznia kell majd neki is
2021. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
30%

Elég sok kép készült ausvicról, egyébként két dolgot mondott, lehet tenni az elhízás ellen.

Az elhízás ellen érdeke az embernek tenni, mert egészségügyi problémákat okozhat nagy eséllyel.

És hogy erről beszélni, vagy egy egészségesebb testalkatot propagálni nem testszégyenítés.

2021. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
36%
Ja meg hogy ő is tudja hogy a világ nem igazságos, és hogy vannak hízékony emberek, de mindenkinek lehetősége van az egészségesebb testúly fenntartásához.
2021. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Én pl. sose vennék norbis cuccot. Igaz tavaly tavasszal majdnem 80 kilós lettem 175 cm mellé 26 évesen. Viszont részben a vírushelyzet miatt is elkezdtem hétvégente a hegyekben járni.

Igaz nem voltam az a tipikus elhízott, de azóta már túrázgatással lement közel 10 kiló úgy, hogy közben ugyanúgy fogyasztok csokit, cukrot és üdítőt. Lehet egészségtelen, de az se jobb, aki alkoholista. Viszont 10-20 néha 30km mászással, bottal is lehet a súlyt kordában tartani. Nem csak méreg drága kamu cuccokkal.

2021. jan. 26. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!