Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány ember kerülne az utcára...

Hány ember kerülne az utcára az ellenzék erős forint mániája miatt?

Figyelt kérdés
A fidesz gazdaság politikája az alacsony jegybanki alapkamat így a hitelek jóval olcsóbbak. Viszont az ellenzék vergődik hogy nekik 250 forintos euró kell, hány ember kerülne utcára a megemelt jegybanki alapkamat miatt ha a moslék kormányra kerül?

2021. jan. 26. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2020.01.02-án egy 100 euros termékért fizettem 32999 forintot.

2021.01.04-én ugyanazért a termékért 36090 forintot.

Bocs elszámoltam magam az előbb. Nem 8 százalékkal hanem 9,36 százalékkal fizetek többet ugyanazért a termékért.

Szóval dugja oda a KSH az inflációs indexét ahova gondolom.

2021. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"És ha még mellette a világrekord ÁFA-t is csökkentenék, akkor még ennél is olcsóbb lenne minden.


És talán több maradna a zsebükben a hiteltörlesztők fizetésére."


Nana, tudjad mit beszélsz. kell pénz Lőrincnek, Viktornak, Szíjjártónak is, meg Borkainak. Ehhez kell ám adó.

2021. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11es, az inflációt nem igy szokas szamolni. Nem emelhetsz ki egyetlen dolgot es hasonlitod ossze az arakat.


Eleve mar csak azert sem, mert ha a bolt lekaciozza a banant 199ftra mert rajuk rohad akkor azt veszed figyelembe, aztan teszem azt egy ev mulva meg hiany van belole es ezert dragabb az ara, mondjuk 400ft? Tehat az inflacio 100%?

2021. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!