Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Okoz egy ilyen perverz élvezet...

Okoz egy ilyen perverz élvezetet nektek is az, hogy Erdő Péter és a katolikus egyház nem hagyta jóvá a Fidesz turbómagyar pogány katedrálisának megépítését?

Figyelt kérdés
Elképzelem ahogy az érsek meglátta a szörnyedvénynek a terveit meg az elnevezését, Szentek és KÁRHOZOTTAK Temploma, mint valami Trónok Harca rész, majd szembesült vele, hogy alig jár valaki templomban az országban, és teljesen racionális indokokkal nem adta áldását az építkezésre.

2021. jan. 26. 22:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

NNem mert láttam a terveket, és mindenféle ideológiától, meg vallástól függetlenül gyönyörű épület lenne.

Makovecz Imre egy zseniális építész.

2021. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Meglepő, hogy Erdő ilyen karakán volt. Máskor lelkesen asszisztál nekik.
2021. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahhoz több kell. De azért egészségedre.
2021. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
53%
Hát, a ballib oldalon Horn Gábor nyilvánosan (meg egy kissé becsiccsentve) elküldi a pitschába Gyurcsányt, majd a liberális szatellitpárt kilép a koalícióból. Ehhez képest az érsek némiképp magasabb színvonalon fogalmazza meg a nézetkülönbségét. ...de hát nektek jobb híján ez jutott, mint örömforrás... :D
2021. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
34%
4: ez aztán nagyon aktuális riposzt volt... De mindegy, nektek örömforrásnak ott van az ereszmászó. Ő jól leképezte az álságos erkölcseiteket.
2021. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
"nem hagyta jóvá"? Hol van erről valami?
2021. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Makovecz épületeket kinek épitenek? A piliscsabai katolikus egyetem épületeit is elhagyták! Miért? Mert beáztak, semmire nem voltak jók.
2021. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnél is valamit a témában, mert én egy két hetes Válasz online interjút olvastam csak vele erről a kérdésről és ott konkrétan azt hangsúlyozta, hogy a kormány részéről nem is volt megkeresés így nagyon nem is lenne mire az áldást adja.
2021. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!