Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ez a vírus kamu és mindössz...

Ha ez a vírus kamu és mindössze a számokat a kormány találja ki magától akkor senki sem gondolt bele ebbe?

Figyelt kérdés

A Mészároshoz köthető Hunguest Hotelek meg megannyi Fideszhez közeli vállalkozók most mennyire rosszul jönnek ki a dologból?

Persze az is egy álláspont, hogy ők, csak kiéheztetni szeretnék a konkurens Hoteleket és kedvező áron felvásárolni őket, de akkor meg mi értelme támogatásokat adni nekik és átvállalni a fizetések nagyobb részét?



2021. jan. 27. 12:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9 Igen egy milliárdosnak könnyebb a vírushelyzet, mint annak akinek mindössze milliókkal kell számolnia, de ezzel nem is álltam szembe, hanem azzal, hogy ez nekik sem éri meg.

Főleg úgy, hogy a másik népszerű álláspontjuk, hogy az autóbalesetben elhunytak is bekerülnek a Covid-19 nyilvántartásban ami egy általuk Tekintélyelvűnek tartott kormánynak aligha lenne az érdeke.


#10 Nekem is eléggé betett a vírus, de igyekszem az egyéni vállalkozásomnak keresni alternatív megoldásokat is, hogy nekem ez az időszak valamilyen szinten ne, csak kiadásokat jelentsen.

Sosem értetettem meg, hogy a vírustagadókat mi vezényli főleg, hogy a többségüket nem is érinti a vírus (addig ameddig nem kapják el vagy valami közeli hozzátartozójuk)

2021. jan. 27. 12:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Akik ilyen körben mozognak azoknak van pénze és befolyása
2021. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 Ezt mire érted?
2021. jan. 27. 13:11
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen a magyar operatív törzs találja ki az egész világra a számokat vagy mi az elméleted? Mindenkit átvernek a magyarok, az egész bolygó összeesküdött? Ennyire nem tudsz túlgondolni a te kis szűk környezeteden? Mondjuk az elég magyaros gondolkodás lenne szóval nem meglepő
2021. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14 Tudom, hogy trendi szidni a magyarokat, de azért a szövegértelmezést gyakorolnod kéne holnap az online oktatásban ;)


Mivel ezzel az összeesküvés elmélettel napi szinten találkozok ezért gondolom nem egy szűk hívőkkel rendelkező elmélet akiknek a tagjai:

A. A vírus nem létezik

B. A vírus létezik, de a magyarországi adatokat szigorúan az Operatív Törzs tákolja össze nekünk az Orbán Viktor kénye-kedve szerint, hogy ezzel egy régebb óta létező összeesküvés elmélettel ergo Mészáros Lőrinc Orbán Viktornak a strómanja a lehető legtöbb vagyont gyűjtsék össze

2021. jan. 27. 13:58
 16/22 anonim ***** válasza:

13


Arra értettem hogy írtad a mészáros hoteljet meg a fideszhez közeli vállalkozók most mennyire rosszul jönnek ki.Biztosithatlak hogy ők biztonságban vannak és túlélik a bezárásos válságot

2021. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Nekem az a kedvencem, akik azzal jönnek, hogy a korlátozások egy globális diktatúra előszelei...... Ilyen hülyeségek, hogy a f@szba tudnak emberek fejében megnyilvánulni, az elég jó kérdés. Olyan beteg konteók vannak, ami túlmutat Orbánék szidásán.

2021. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17


A te agyad a beteg ha szerinted ezek konteok...birka

2021. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

#18

Paranoid elmédet látta már orvos? Ja, te elutasítasz minden kezelést, mert "gyóóóócccerlobbi" meg "zsidók uralják a világot", illetve "ötgéscsipsz". És aki ezek ellen szót emel, az a birka..... Akkor ti mik vagytok?? Ti ezeket a hülyeségeket követitek birka módjára, szóval ez nem volt érv, Papesz! :)

2021. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19


Neked meg sikeresen atlett mosva az agyad?A gyogyszerlobbi igaz,akik irányítják a világot azok között sok zsidó van és az 5G + chip lehetséges.Az hogy tájékozatlan és tudatlan vagy nem az én hibám.Azt pedig kifejezetten sértésnek veszem hogy kihagytad a gyikembereket és a lapos földet

2021. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!