Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a momentum is kezd lezárásellenes lenni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Minél többen, annál jobb. Az mszp és a jobbik is. Szerintem megijedtek, hogy a Mi Hazánk elvesz pár szavazatot a lezárásellenességgel.
2021. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
88%
Nem vetted észre eddig? Mindig azt mondják, amit éppen a mainstreamben hallanak.
2021. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Megijedtek? Ugyan...

A Fidesz lezárt, felütött a fejét külföldön az önrendelkezés és a lezárások önkéntes figyelmen kívül hatása és ezt tömegek akarják. A populisták mit csinálnak? Meglovagolják a trendet...


Ha visszakeresnék biztos vagyok benne, hogy a hírek között találnék cikket, ahol a Momentum (is) szigorúbb fellépést várt volna a kormánytól. Most meg lezárásellenes...


Szóval mindig az lesz a tuti ami szembe megy a Fodesszel/kormánnyal és médiavisszhangot hoz.


Egy ilyen populista brancs már bejutott a parlamentbe és látjuk mit hoztak össze. Milyen szuper lesz, ha az ellenzék is ezt kezdi el nyomni és értelmes dolgok helyett a populizmus szárnyain akarnak választást nyerni...

2021. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Beparáztak a tág popók, hogy a Mi Hazánk elveszi a kis szavazataikat. Nem baj, lesz ez még rosszabb is nekik.
2021. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Azt nem hiszem... Aki a balliberális tömbre szavazna, az nem fog egy ilyen miatt átpártolni a rasszistákhoz. Max. egyetért ezzel az egy ötletükkel.
2021. jan. 27. 23:17
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Hááát, tipikus szélsőballer mentalitás: oda állnak, ahol hatalmat remélhetnek. Ha a nép a nyitvatartás ellen zúgolódna, akkor oda pártolnának ők is.
2021. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

"kezd lezárásellenes lenni"


Szerény véleményem szerint csak magukévá tesznek egy jelenleg népszerű témát. Azaz gyakorlatilag politikai haszonszerzésre irányul. Nem az első ilyen eset lenne a világtörténelemben. Csak aztán aki kizárólag ezért szavaz rájuk, az nehogy utána pofára essen.

Azért ne felejtsük el, hogy pár hete még pénzt ajánlottak az oltásért...

2021. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

"Azért ne felejtsük el, hogy pár hete még pénzt ajánlottak az oltásért..."


Szerintem ezt még mindig tartják, nincs ellentmondásban azzal, hogy lassan őket is zavarja ez a hosszú lezárás.

2021. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hypno ***** válasza:
75%

Hallottad már azt a mondást, hogy csak az ökör következetes?


Abból, hogy pár hónappal ezelőtt egy szigorúbb korlátozás tűnt célszerűnek, még nem következik, hogy ez mindíg is így lesz.


Nekem a kormánnyal sem az a bajom, hogy korlátozásokat vezettek be, amiket havonta hosszabbítanak, hanem hogy valahogy olyan sunyi maszatolás megy. Értelmes és jogos kérdéseket nem válaszolnak meg, semmitmondó nyilatkozatokat tesznek, terelnek.


És pl ha az én feladatom lenne, nem tudnék értelmes választ adni arra, hogy egy OBI, Praktiker, Tesco, Auchan nyitvatartása mitől kevésbe kockázatos, mint azoké az üzleteeké, amiknek be kellett zárniuk.

2021. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz ez a hír
2021. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!