Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "soron kívül" miért oltatta...

"soron kívül" miért oltatta be magát az ellenzéki polgármester Covidra, amikor ők az oltás ellen kampányolnak. Nem kétszínűség ez?

Figyelt kérdés
Bort iszik, vizet prédikál...

2021. jan. 28. 07:35
1 2 3
 11/24 Vág az eszem ***** válasza:
90%

A moderátorok helyében az ilyen totális hazugságon alapuló kérdést azonnal törölném...

Az ellenzék nem kampányol az oltás ellen, sőt - mi, tisztességes ellenzékiek vagyunk azok, akik - teljes mellszélességgel kiállunk az oltásért. Az oltás ellen alapvetően a fideszes idióták lázonganak, tehát nehéz helyzetben van a kormány. Tegyük hozzá, arról a kormányról beszélünk, amelynek prominensei 2009-ben a h1n1 járvány idején minden energiájukat abba fektették, hogy lebeszéljék a lakosság legeslegostobább tanulatlan részét az oltásról.

Nos, ebből a legeslegostobább tanulatlan részből lett a fidesz nevű bűnbanda törzsszavazó rétege.

2021. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Senki sincs az oltas ellen mucikam. A kinai es orosz vakcinaval valo figyelemre szolitanak maximum.


Tenyleg iq es szovegertes teszt kellene ide is?

2021. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"Az oltás ellen alapvetően a fideszes idióták lázonganak"


Én ezt nem sajátíttatnám ki a fideszeseknek. Elég sok olyat olvastam már itt is, hogy őt Orbán ne akarja beoltani... Az idióta nem egyik van másik poltikai oldal sajátossága, megvan az mindenhol.

2021. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
13 ez pontosan igy van
2021. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Pillanat,az ellenzék az oltás mellett kampányol.tehát ne hazudj a kérdésedben, sőt fuss neki újra.
2021. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg példamutatás gyanánt a vezető politikusokat kellett volna oltani először, sajtónyilvánosan.
2021. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem az m1 bol kell a hireket szerezni.


16 jogos, normalis helyen igy kellene. De, itthon ebbol mindenki botranyt csinalna, hogy megy az urizalas, kivetelezes stb.


+ Szerintem ezek a majmok sem akarjak magukat az keleti vakcinaval oltani

2021. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Rajta kivül sok mas is kapott megfelelő összegért.
2021. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
#16: ez is egy lehetőség lenne. Akkor más ellenhangok lennének. Például hogy persze magkat előrébbvalónak tartják, de konteósok elővennél a placebo-sztorit is. Szóval igazából szerintem teljesen mindegy, hogy beoltatják-e magukat először, vagy sem. Az "istenadta nép"-nek így sem tetszene, úgy sem tetszene, meg amúgy sem tetszene.
2021. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

#16: Ahogy 19 írja, akkor rögtön az lenne a baj, h magukat előbbrevalónak tartják és így hoznak jogszabályt, illetve azt is ráfognák, h deszt vízzel oltották be őket.

Érdekes, h más oltások ellen, azok kötelezősége ellen senki se lázong, csak néhány megrögzött ezoterikus, most meg az ország tudatlanabb / paranoidabb fele azon van, hogy hú, ki fog nőni a 3. szeme v füle az oltástól. Most látszik meg, milyenek is az emberek...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem hiszem, h egy polginak jogköre lenne eü rendszer felügyelete, sztem a vakcinaelosztás állami hatáskör. De lehet h tévedek. Ha a polgiknak (már többről is tudnak) soron kívül beadták a vakcinát, és az haveri alapon történt, akkor a fegyelmi / btk felelősség a vakcinairányítóké. Egy közszereplőnek persze erkölcsi / politikai felelőssége is van keményen. Lásd plágiumügy, szexügyek... De ha megvesztegetéssel jutott hozzá, akkor mindkét félnek van jogi felelőssége is (börtön).

Arra lennék kíváncsi, eddig vajon hányan kapták meg soron kívül olyanok, akik nem közszereplők, ergo nem lesz belőle nagy hír, de attól még jogszerűtlen. Az ország >99%-a nem közszereplő, de attól még sokaknak van jó összeköttetése / pénze és erkölcsi deficitje.

Mondjuk ha nekem kisembernek odaszólna az orvos, h jöjjek, hirtelen tud adni egy oltást, valószeg felkínálnám magam helyett idős szüleimet, de ők vidéken élnek, és ha annyit nem tud várni a bekészített oltószer, akkor inkább elfogadnám, mert örülnék, h legalább már nagyobb biztonságban vagyok.

2021. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!