Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "soron kívül" miért oltatta...

"soron kívül" miért oltatta be magát az ellenzéki polgármester Covidra, amikor ők az oltás ellen kampányolnak. Nem kétszínűség ez?

Figyelt kérdés
Bort iszik, vizet prédikál...

2021. jan. 28. 07:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem izgat. A lényeg hogy nejem ne jusson vakcina.
2021. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem. *
2021. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Melyik ellenzéki párt kampányol az oltás ellen? Csak mert a Momentum például pénzt is adna azoknak, akik beoltatják magukat. Vagy a nagy "összefogás" már most is inkább "széthúzás" lenne?
2021. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Fsms ***** válasza:
90%

Gyöngyösi polgármester hibázott, amit később elismert.

Az ellenzék nem kampányol az oltás ellen. Összesen az átláthatóságot keresi , oltási terv , engedélyek, etc. Ami teljesen rendjén van.


A momentum még 100.000 HUF t is javasolt, ami ezen a fórumon is nagy vitát váltott ki.

[link]

2021. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Beijedt, hogy oltás nélkül nem járhat meleg orgiákra Szájerrel :D
2021. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Az ellenzék nem kampányol az oltás ellen, ezt csak a kormány állítja róluk, de kamu az egész. Nézz utána jobban a dolgoknak. Budapest például kifejezetten oltásra buzdító kampányt indít.
2021. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Pont leszarom ki miért olyan hülye, hogy beoltatja magát, csak engem hagyjanak ki belőle.
2021. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Sehol nem hallottam hogy az ellenzék az oltás ellen kampányolna. Max az oltásbeszerzéssel kapcsolatos fideszmutyik ellen.
2021. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Kérdésnek álcázott hazugság. Az ellenzék nem kampányol az oltás ellen.
2021. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Akkor vegyük sorjában. Az ellenzék nem kampányol az oltás ellen. Még a legnagyobb ellenzéki, Gyurcsány Ferenc is azt mondja, hogy ellenőrizetlen Vakcinával ne oltsanak senkit. Ha a kínai vakcinára azt mondja az európai Gyógyszer Ügynökség, hogy jó, akkor én is beoltatom magam. Arról senki nem beszél, hogy ebből a kevés vakcinából is kidobásra kerül, mert még az "oltakozást" se tudják megszervezni. A gyöngyösi polgármester ott volt, mert ott volt a helye, a szervezők látták, hogy megint (!) gond lesz, ugyanis mindig vannak, akik az utolsó pillanatban mégsem kérik az oltást, vagy meg sem jelennek. Volt fölös vakcina, beoltották a polgármestert. Én ezen nem akadnék ki.Oltsanak mindenkit! Például engem, mert az első nap jelentkeztem, de két semmit mondó emailon kívül semmit nem kaptam. Elmúltam 60 éves.
2021. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!