Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen felelőtlenek...

Miért ilyen felelőtlenek vírus ügyben a magyarok? Orbánnak volt igaza, a mi hibánk volt a 2. hullám?

Figyelt kérdés

Döbbenet amikor olvasom, hogy nyáron már mindenki enyhítéseket akar, amikor jön a harmadik hullám... Nyaralni akarnak menni, hozni akarják hazafele azt a 3-4 féle mutációt amiből 2-3-ról nem is tudjuk, hogy hatásos-e a vakcina ellenük. Rossz hírek szerint nem hatásos. És ezeket be akarják hurcolni a nyaralók.

Te is szégyenletesen elítéled és gyalázod a korlátozás elleneseket? Akik azt akarják, hogy még több tízezer magyar akár idős akár fiatal ember haljon meg és legyen harmadik hullám is, csak azért hogy ők nyaralhassanak egyet?



2021. jan. 28. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Jól vagy?
2021. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Tavaly nyáron is ez volt. Rengetegen kijátszották a határzárat és hurcolták be a nagy csomó vírust, bacilust. Nem vagyok bizakvó én sem. Idén nyáron ez még rosszabb lesz szerintem. A magyar ilyen fafejű nyughatatlan nép sajnos.
2021. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Orbán hárít.
2021. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem ítélem el a korlátozás elkeneseket, sőt én is az vagyok. És igen, nyaralni akarok menni, rád meg teszek magasról. Ha félsz bújj be a házadba és ott rettegj.

Amúgy én sajnálom az ilyen rettegőket, sz@r lehet így élni, folyamatos félelemben és a hírek által manipulálva.



Ezt pedig csak úgy itthagyom:

[link]

2021. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Nyaralni akarok menni, dögöljön meg a nagymama!
2021. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem nyaralni akarnak menni az emberek.
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Amilyen a magyar átlag közgondolkodás nem is csoda, hogy fityesz kormány lesz itt még 20-30 év múlva is.:D
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
+6. De #4 nyaralni akar menni. Ennyi, be kell akkor aldoznunk az idoseket.
2021. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
#8 én vagyok #4 én menni fogok és nem kell beáldozni senkit. Az hogy átlépem a határt nem jelenti automatikusan valakinek a halálát.
2021. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Ok, akkor nem kell otthon maradni, kinyithat minden, vege a jarvanynak, hisz ez nem jelenti "automatikusan" valakinek a halalat...
2021. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!