Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hosszabbította meg a...

Miért hosszabbította meg a magyar kormány az értelmetlen korlátozásokat márciusig?

Figyelt kérdés
Minden vendéglátóst ki akar csinálni?
2021. jan. 28. 12:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Sokkal enyhébbek a korlátozások nálunk, mint Ausztriában, Németországban, stb."


És ott vannak is tüntetések! Plusz támogatja a vendéglátósokat a kormány.

2021. jan. 28. 14:10
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
#20, akkor nem vagyok hazafi, bár ha úgy írtad hogy hazafi=Fideszes akkor eddig sem voltam.
2021. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy csak szerintem valami nem stimmel itt?

Nagyon erőlteti a kormány a vakcinát, és itt több vakcina van mint más EU-s országokban, ami miatt az ellenzék tiltakozik, ugyanis az EU által nem engedélyezettek.

Ha vakcina, akkor mire várunk, és minek egy hónapra meghosszabbítani? Tudom szerezni kell, de már vagy fél millió vakcina érkezett. Minek kell az egészségügyi dolgozókat beoltani? Egy fiatal 30 éves orvos nincs annyira veszélyeztetve mint egy 80 éves néni.

Hallottam azt is, hogy akik megkapták a vakcinát azok kapnak kártyát, és mentességet élvezhetnek a kijárási tilalom alól. A kormány nem azt mondta, hogy szabad akaratot döntés, a beadatása?

A középiskolásokat miert zárják be még 1 hónapra? Nem úgy volt, hogy iskolakat zárnak be, ahol sok a fertőzött? Mentálisan nem egészséges a diakoknek ez.

Svédeknél nincs az emberi szabadságot megfosztó korlátozás, ott miért nem robbant be annyira vírus?

Koronavírus 350 000 fertőzött 13000 halott (felül kerekítve!) És 250 000 gyógyult. A rákban az AIDSben többen halnak meg. Influenzánál csak minimálisan erősebb a covid.


És a legnagyobb kérdés, magyarok ezt miért hagyják?

2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%
UTOLSÓ,
2021. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%
utolsó, azért nem ártana részletesebben is ránézni azokra a svéd adatokra..
2021. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van. Megdöbbentem.

560 000-ből 11 000 halott. Kevesebb mint nálunk.

2021. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
21%
#23: ja, azt szabadon eldöntheti az ember, hogy otthon ül-e beoltatlanul vagy eljárul az oltópontokra. :D
2021. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
35%

#23


Én azt vettem észre, hogy Györfi Pál amikor szónokol, már nincs benne, hogy önkéntes a beadatás, hanem arra hajlítja a népet, hogy adassa be és a környezetét is ki-ki erre vegye rá.

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
57%
Még nem tették eléggé tönkre a gazdaságot.
2021. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!