Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok volna egy évvel...

Molnarmarcell21 kérdése:

Gondoltátok volna egy évvel ezelőtt, hogy egy jelentős rétegnek ennyire elviselhetetlen lesz, hogy nem élhetnek ideiglenesen éjszakai életet?

Figyelt kérdés
A turizmusból, vendéglátásból élőket megértem, hogy észszerűbb korlátozásokat szeretnének, de náluk sokkal hangosabbak azok, akik csoportosan akarnak gyülekezni, bulizni, edzeni.

2021. jan. 28. 14:39
A kérdező szavazást indított:
igen, tudtam, hogy ezek az emberek ennyire hisztisek
nem tudtam, hogy ezek az emberek ennyire hisztisek
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem kicsit vagy antiszociális.
2021. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem élek éjszakai életet, de megértem őket, mert sajnos most már nem "ideiglenesen" kell ezt kihagyni. Ha pár hétről lenne szó, amiről egy éve beszéltek, akkor oké, de ez most már állandósult, semmi értelme a korlátozásoknak, és nem tudni, hogy mire fog kifutni.
2021. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem is maga a kocsmázás bántja a fiatalokat, mert piálni otthon is lehet, hanem a kufircolás. Ahhoz hogy megszerezz egy idegen nőt egyetlen éjszakára töménytelen pia kell. Így hosszútávon meg senki sem akar ismernekdni.
2021. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
nem tudom őket megérteni, fontosabb nekik a hülye kufircolás, iszákolás, részegeskedés, mint a szeretteik élete, akkor ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
2021. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt tegyük hozzá, nem csak "éjszakai élet meg bulizás" létezik. Gyakorlatilag napközben is megszűnt az összes kikapcsolódási, szórakozási lehetőség.


Nem tudsz beülni egy kávéra, egy ebédre. Vagy egy étterembe, sörözőbe, főleg nem nagyobb társasággal.


Munkatársaimmal és több barátommal rendszeres program volt az ebéd. Belvárosban, étteremben. A tökéletes kikapcsolódás, hiszen eszel is, fél óra alatt megbeszélsz minden újdonságot és mehet tovább a meló.


Másik, hogy sok ismerős, vagy én magam is dolgozom 6-7-8 óráig is. Régebben volt, hogy kisebb kirándulásra kimentünk még este, csak 1-2 órásra. Most ez tiltva van.


Vagy én szerettem rendezvényekre, sportrendezvényekre, múzeumokba, mozikba járni. Most minden kuka. Még szabadtéri múzeumok is zárva vannak...

2021. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha oltakozunk, akkor sokáig fog ez az állapot tartani. A hülyékre rá kell hagyni, ha elfáradnak, majd abbahagyják.
2021. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Veled ellentétben az emberek többségének van élete a gyakorin való trollkodáson kívül is.
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Gondoltad volna 1 éve, hogy néhány végstádiumos nyugdíjas miatt már a második évet fogja az egész társadalom háziőrizetben tölteni?
2021. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyafogás is túlzásokba van már víve picit.
2021. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!