Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért jó az ha a vendéglátosok...

Mért jó az ha a vendéglátosok nem nyithatnak ki hol ott a bevásárloközpontokba senki nem tartja be a 1,5m távolságot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

"Ez sikerült szerintem, mert az emberek így kevesebbszer találkoztam, kevesebb emberrel, így egy potenciális beteg, kevesebb embernek tudta átadni a vírust."


Ja... kevesebbet tudsz találkozni az ismerőseiddel, mivel semmi közös programot nem lehet szervezni. De cserébe találkozol egy random vadidegennel mert a boltokban tömegnyomor van. Szerintem is tök rendben van így.

2021. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Jó, akkor itt egy másik példa.

Az étteremben elvitelre még kérhetsz kaját - egyelőre. Viszel magaddal csajkát meg kanálgépet, leülsz az étterem mellé egy padra, és megeszed ott. És senki nem ugathat bele, ugyanis 5-tól 8-ig az utcán addig vagy, ameddig akarsz.

Na már most, ha az étterem kiülős része üzemelne, PONTOSAN ugyanezt csinálnád. De az idióta kormány szerint az már életveszélyes vírusfenyegetés, csak mert 2 és fél méterrel a padtól egy terített asztalnál ülsz.

Tessék, lehet logikát keresni benne. Szóljatok, ha megvan. És persze jöhet a lepontozás is az érvképtelen bugyutáktól.

2021. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Srácok nyugi! :) Csak addig maradnak a korlátozások, amíg Pénztáros Lölő és Tiborcz fel nem vásárolja az összes szállodát és vendéglátóhelyet olcsó áron. Már nincs sok hátra, csak még egy picit lejjebb kell mennie az áraknak.
2021. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy épp ezen gondolkodtam mint amit az utolsó is ír, na persze világszinten.
2021. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!