Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha netán (Isten őrizz, hogy...

Árokpart kérdése:

Ha netán (Isten őrizz, hogy így legyen de minden eshetőségre fel kell készülni) szükség lenne nyáron is kijárási tilalomra akkor hogyan működne a nyári életünk?

Figyelt kérdés
Kérem ne essen nekem senki nem állítom, hogy ez lesz és szeretni meg végképpen nem szeretném, de Miniszterelnök úr ma reggel interjúja után már sajnos kizárni sem lehet semmilyen eshetőséget. Tehát most pl. elképzelhető, hogy abban az esetben áttennék este 9-ra vagy 10-re a mostani helyett és addigra mindne vendéglátóhelynek be kellene zárnia, illetve minden szabadtéri rendezvénynek is vége kellene, hogy legyen vagy valami hasonló lenne szerintetek? Illetve módosulna vajon a balatoni nyaraltatás miatt, hogy a kijárási tilalom idején nem kötelező az adott lakcímen tartózkodni hanem ahol éppen nyaral valaki stb. Ki mit vizionál erről nagyjából ezekre lehetne számítani ha a helyzet úgy hozná.
2021. jan. 29. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

"...akkor hogyan működne a nyári életünk?"


Attól függ, van-e luxus jachtod!

2021. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Pont úgy mint tavasszal,mindenki otthon ülne ill aki dolgozik az a munkából menne haza.
2021. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Szerintem minden marad úgy ahogy most van.De ez csak tipp
2021. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KárpátokGéniusza ***** válasza:
87%

Nem tudom, itt nem lehet jósolni sem, Nostradamus is csak a vállát vonná


De ha ez hozza meg a narancsbuktát jövőre ám legyen!

2021. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyáron ezt nem tudnák megcsinálni.. már most elege van az embereknek.
2021. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!