Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz egy hatalmas,...

Ha a Fidesz egy hatalmas, ordenáré nagy Bill Gates ellenes propagandába kezdene, ami nagyobb szabású mint a Soros ellenes volt, akkor visszanyerhetné a régi erejét?

Figyelt kérdés

Bill Gates megcsinálta nekünk ezt a csodálatos évtizedet. Ő maga is az "oltások évtizedének" nevezte a mostanit. Tehát jön a vakcina, erőltetik az oltást mindenkibe, majd jön a legújabb mutáns, megint jön a módosított vakcina és így tovább. Közben meg az élet megáll, az embereknek szobafogság, korlátozások, szar gazdaság.

Persze, nem vagyok biztos benne meg senki sem tudhatja, hogy valóban Bill Gates rendelte-e el ezt a helyzetet, de sokan hisznek ebben a konteóban és ugyanúgy be lehetne állítani covid bűnbaknak mint Sorost migráns bűnbaknak.

A Fidesz nem tudja kezelni a válságot, sem az egészségügyit sem a gazdaságit, egyik rosszabb mint a másik nálunk, nagy szarban vagyunk. Sok híve el is pártol tőlük a szar avagy nem létező válságkezelés miatt. Viszont amibe rutinosak az a gyűlöletkeltés, karaktergyilkosság.

Ha egy iszonyú mocskos, hatalmas, ordas gyűlöletkampányba fognának Bill Gates ellen, de olyanba hogy még az utolsó Gizi néni is erről beszélne egész nap, mint anno a migránsokról és Sorosról, akkor újra nyeregben lennének? Ha mindent egy bűnbakra kennének rá, akit szarrá démonizálnának a médiában, plakátokon?

Van egy olyan érzésem, hogy a Fidesz bukni fog, ha nem talál valami ilyen újabb nyers propagandát, főleg hogy a teljes ellenzék összefogott.



2021. jan. 29. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A sok konteóst pillanatok alatt megnyernék. Nagyon könnyű a konteós egyedeket terelni.
2021. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

"oltások évtizede" Lol

De nem nekem. Engem nem izgat semmiféle oltás hiszen nincs rá szükségem. Akinek meg igen az magát oltsa ne engem.

2021. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A Fidesz ereje teljében van. A ballib oldal az, akit annyira elhagyott az ereje, hogy 2006 óta semmilyen választást nem tudott nyerni, a pártjai vagy megszűntek (SZDSZ, Együtt), vagy teljesen eljelentéktelenedtek (MSZP). A Bill Gates-es teóriád pedig a saját magánügyed, ne keverd a valósággal. :)
2021. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából amíg gyurcsány nem távozik a közéletből,addig nem nagyon van szükségük ekkora adura.

mert a fideszeseknek a mai napig bőven elég gyurcsánnyal ijesztgetni egy kicsit és kész is,már tuti a szavazatuk és biztos a hitük és az ország tönkretétele felett is szemet hunynak.

de gondolom pont ezért tartja meg orbán gyúrcsányt.

mert olcsóbb és biztonságosabb,bejáratottabb mumus,mint mondjuk nekimenni gatesnek.

2021. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyengusz. Már legalább annyira elege van mindenkinek a Gyurcsányozásból mint a Sorosozásból. Ez már nem adu nekik. Újabb ellenség kéne, ami megmagyarázza a jelenlegi helyzetet és a korlátozásokat.
2021. jan. 29. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a fideszeseknek gyúrcsány a mai napig a jelen.

nem unták meg és a mai napig ugrasztó vele minden fideszes.

2021. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el, Viktor hatalma fix. Mondom ezt ellenzéki érzelműként. Hagyni kell, hogy majd magától köszönjön le, mást nem tehetünk. Én már feladtam, valahogy a vérnyomásom is jobb. Javaslom, hogy ti is engedjétek el.
2021. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!