Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet olyan korrupt az...

Hogyan lehet olyan korrupt az Orbán kormány, hogy a kaszinókat nyitva tartja míg a többieket egy éves bezárással fenyegeti ha lázadoznak február 1-én?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem, ez olyan szintű pofátlanság, hogy hihetetlen. Hogy merik ezt csinálni??
2021. jan. 30. 16:27
 1/10 KárpátokGéniusza ***** válasza:
95%
Költői a kérdés vagy átaludtad az "emútt 10 évet"? :D
2021. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem aludtam át csak ez most az átlagosnál is jobban kiborított. Egy évre bezárni egy éttermet? Ezzel tönkre is tett a kormány egy vállalkozást mindenestül. Míg ha a kaszinó nyitva lehet akkor járványügyi okokra hivatkozni egy merő pofátlan hazugság. Kiakadtam.
2021. jan. 30. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez már a polgárokat minősíti, nem a kormányt.
2021. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtehet ennél is durvábbat (pl bejelenti holnapra a kötelező heti análtesztet, vagy börtön az oltást elutasítóknak), birka népünk mindent eltűr amíg van mit enni.
2021. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Kell a lé a haveroknak.
2021. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút megérdemeljük. Teljesen igazuk van a politikusoknak, hogy kizsákmányolnak egy olyan népet amelyik hagyja magát. El lett számoltatva bármelyik? Nem. Börtönben rohad bármelyik? Nem.

Még szép, hogy folytatják a lopást, csalást, hazudozást, de miért is hagynák abba? Semmi következménye nincs, nem is volt, nem is lesz.

Nem értem a felháborodást. Szerveztél forradalmat? Kivonultál az utcára tiltakozni?

Na ugye.

2021. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom kérdezi, hogy lehet-e menni 8 után kaszinóba.
2021. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Kötelező heti análtesztet vagy análsexet.
2021. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te sem húznál újjat a maffiával. Van ami érinthetetlen és a törvény felett áll.

Hallottál már olyan esetet ahol egy milliárdos kerül börtönbe pl. autóbalesetet okozott.

Nem mert minden milliárdos a törvény felett áll.

2021. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a kaszinók olyan kezekben vannak ahova kell a pénz.
2021. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!