Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet egy ember ennyire...

Hogy lehet egy ember ennyire önellentmondásban saját magával?

Figyelt kérdés

Teljesen oda van a Fideszért, a legtöbb intézkedésüket agyon dicséri, miközben másból sem áll az élete, mint hogy bíróságokkal és hivatalokkal folyamatosan jogvitába keveredik azok velejéig korrupt működése miatt...


Ráadásul nem is egy ilyen ember van.


2021. jan. 31. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy minden éremnek két oldala van.Ami azt jelenti hogy bizonyos szempontból jó neki a párt de más szempontból viszont akadályokba ütközik.Majd mérlegelnie kell a következő szavazásnál😉
2021. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolga.

Van rá lehetőséged neked is kiállni a valós,vélt vagy az éppen kitalált sérelmeidért.

2021. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem látja az összefüggést. Ő Orbán Viktorba, pontosabban a róla alkotott képbe szerelmes. Méghogy a nagy Orbánnak bármi köze lenne ott a helyi kis korrupciókhoz. Ó, ha tudná, a "kisember" oldalára állna, de hát mit foglalkozik ő egy ilyen kis porszemmel.
2021. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló neked lehet igazad, ez nagyon ott van amit leírtál.


A másik fickót nem ismerem, csak az internetem láttam a publikációit, 2006-ba vesztette el a tanári állását, mikor a Gyurcsány ellenes tüntetések élén megjelent többször. Azóta segélyen vegetál meg pereskedésekből él, beteges perlekedő. Aztán ha egy ügyben nem az ő igazát mondják ki, akkor mindent ráfog a rohadt "zsidók által befolyásolt" bíróságokra. Arra a bíróságokra aminek minden mozzanatát Polt Péter legfőbb ügyészen keresztül irányíthatja Orbán Viktor, az ő legnagyobb példaképe...

2021. jan. 31. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az a fura, hogy bár sok emberrel beszélgetek, szinte elvétve van csak, aki támogatja a fidesz. Konkrét százalékot persze nem tudok mondani, de 10-20 emberből talán ha 1.

Tényleg nem értem.

2021. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

#5 Pedig egyszerű.

Te nyilván hasonlóan agresszív vagy amikor elmondod a magad véleményét és közben mocskolod a fideszt, fideszes szavazókat, mint itt a legtöbb ballibes. Ennek köszönhetően egyből tudja aki veled beszélget, hogy nem is érdemes ellent mondania vagy csak más véleményt megfogalmaznia, mert abból vita, veszekedés, harag lesz. Ezért nem is kezd bele.

Így te még nem fogod megtudni mit gondol valójában.

5 év telt el úgy a munkahelyemen a belépésemtől, hogy szinte csak a ballibesekről meg egy jobbikosról tudtam a kollégák között, meg persze a főnökről állították ők, nem ő maga, hogy fideszes, mert hát csakis úgy lehet főnök ha az, hogy jobb pályázata volt mint az elődjének, az nyilván kizárt. (Nem fideszes az önkormányzatunk amúgy, de ez sosem zavarta meg a ballibeket, az szdsz-es többségnél is fideszeztek régen) A 2018-as választási győzelem UTÁN jött oda hozzám egy kollégám és halkan megkérdezte, hogy ugye jól gondolja hogy én is nagyon örülök az eredménynek. Azóta lassanként egyre több kollégám beszél velem is nyugodtan a véleményéről, mert tudja hogy nem fogunk összeveszni.

2021. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

#6 nem igazán. Ahol én láttam fideszest, ott mindig azzal bukott le, hogy valamilyen nem politikai témában elkezdte az álkersztény nemzethy maszlagot nyomni, amit a komcsik (fideszesek) szoktak.

Vagy akkor amikor a kormányparti botrányokon (yachtos dolgok, meleg szexpartik) való nevetgélés közben, odajön, és elkezdi magyarázni, hogy nem is úgy volt. Vagy hasonlóan a lenyúlások, korrupciós ügyekben.


És már csak azért sem igaz amit a #6 elvtárs mond, mert minden társaságban is azt látni, hogy mindenki beleáll a fidesz gyúnyolásba, csak 1-2 ember vonul félre, HA nem azt teszi, mint fentebb írtam.

Így nem állnak össze A PÁRT számai, mint ahogy általában nem.


Igaz ez az informatikai cégeknél dolgozókra, motorosokra, baráti társaságra, kőművesre, villanyszerelőre, stb...

2021. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"2006-ba vesztette el a tanári állását, mikor a Gyurcsány ellenes tüntetések élén megjelent többször."


Akkor ez szerintem az úgynevezett "Fiaink nem haltak meg hiába"-szindróma lesz. Tudod, amikor a háborúban hullanak a besorozott katonák, de azt mégsem szabad beismerni, hogy feleslegesen haltak meg, hanem csak azért is a végsőkig kell harcolni, új katonákat kell besorozni.


Na most a volt tanár ismerősöddel szerintem az a helyzet, hogy ha a Fidesz mellett tüntetett, az állásába került, akkor azt mégsem ismerheti be magának, hogy hiába tüntetett a Fidesz mellett, meg hiába volt évtizedekig fideszes, mert azok is f@szok.

2021. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 padig a magyarázat egyszerű. Te Budapesten kérdezősködsz. Ott így van. Menj le kis településekre. Ott szóba se állnak veled. Ott mindenki mindenkit ismer. És beköpi, aki nem a Fideszre szavaz. És az illetőnek másnaptól az a gyér munkája sincs. Ott a rettegés nem belülről származik, hanem nagyon is valós. Ott az élet a tét.
2021. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!