Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol rendezték ma a kormánydönt...

Hol rendezték ma a kormánydöntő gigatüntetést mert a Hősök terén ahova hirdették csak pár 100 embert láttam?

Figyelt kérdés

Mentem volna megdönteni a Fidesz kormányt ahogy ígérték de csak pár 100 ember szédelgett ott, főként vírustagadók és aktivisták.


Máshol lett volna megtartva a kormányt elsöprő gigatüntetés ? Rossz helyszínre mentem?


2021. jan. 31. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem kormánydöntő tüntetés volt, hanem tiltakozás a korlátozások meghosszabbítása ellen március 1-ig, elsősorban a vendéglátásban dolgozók segítésére a Le az adók 75%-ával párt szervezésében a Mi Hazánk aktivistáinak részvételével.
2021. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hát ha ekkora a népharag ahogy beharsogták meg 30-40 ezren igazolták vissza, hogy mennek Facebook-on akkor hol maradt ez a nagy tömeg?


Vagy nem is igaz, hogy ekkora lenne a népharag csak országos szinten is pár ezer-pár 10 ezer birka harsogja tele az internetet vele?

2021. jan. 31. 15:38
 3/7 Fsms ***** válasza:
100%

Úgy tudtam, hogy a vendéglátós dolgozók tiltakoztak a lezárás ellen, és az újra nyitásért.

[link]

Valami másra gondolsz?

2021. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az majd márciusba lesz.
2021. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem fogom megkeresni a Facebook-eseményt, hogy tényleg 30-40 ezren igazolták vissza, hogy ott lesznek, vagy ennyien érdeklődtek. A kettő nem ugyanaz.


A másik, hogy a Facebookon a meleg lakásban simán rányomni bármilyen eseményen a részvételre nem jelenti, hogy tényleg ott is lesz az ember fia vagy lánya. Kinéz az ablakon reggel, hó esett, 0 fok van, nem indul el, főleg nem vasárnap.


A 2018 decemberi tüntetéseken, vagy éppen a 2014 őszi internetadó ellenes tüntetés azért tudott tömegeket megmozgatni, mert hétköznap volt és délután 5 után, amikor mindenki megindult a munkából és be tudott csatlakozni, mert Budapest belvárosában zajlottak.


A Hősök tere, és a vasárnap délután tél kellős közepén nem vonz túl sokakat, nem mellesleg, két igen csekély támogatottságú párt szervezte, pl. a baLOLdali demokrata összefogás nem buzdított részvételre.


Szerintem március 15-én a Tibi atya által szervezett foglaljuk el a 4-6-os villamos vonalát megmozdulás, ha jobb idő lesz, több tiltakozót fog mozgósítani, ha március 1-e után is megmaradnak a jelenlegi korlátozások.

2021. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valahányan jelzik hogy ott lesznek annak kb a fele lesz ott. Most meg van hirdetve a hősök terén egy vidéki menjen el csak arra az 1-2 órára? Nyilván nem. De jelezheti hogy egyet ért az egésszel. Másrészt meg azért ebben az országban megtapasztalta már az emberek nagy többsége hogy egy tüntetésnek semmi eredménye. Úgyhogy ezért is elég kevesen vannak már.
2021. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg nem láttad volna kérdező, Orbánék tegnap nagyon megemelték a büntetési tételeket a kinyitásért, ami elvette sokak kedvét a tüntetéstől.


Az pedig a szokásos fideszes propaganda, hogy aki valamit kritizál, az automatikusan kormánydöntést akar, bár értem, hogy fideszesként nehéz elképzelned, hogy kritizálni is lehet a fideszt.

2021. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!