Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit utálnál szívesebben?...

Kit utálnál szívesebben? Soros Györgyöt és a migránsokat vagy Bill Gates-et és a koronavírust?

Figyelt kérdés

Manapság egyre több Fideszes érzi elhagyatottan magát, hiszen most hogy nincs migráció, Soros sincs. És nincs kit utálni. Tudom, néha még így is felböffenti olykor Soros nevét Orbán de ez csak olyan mint egy fing. Nincs mihez kötni már a démoni személyét, nincs konkrét dolog mint a migránsok.

Itt lenne az ideje egy kis újításra, új ellenségképre. Tudni illik, ha a vírus mutálódik (márpedig rövid idő kérdése és mutálódni fog) a vakcina hasztalan lesz, újat kell belőle csinálni. És ez egy ördögi kör, így szépen leperegnek az évek és az életünk egy értelmetlen harcban a covid ellen, amit lehet hogy Bill Gates generál.

Kit utálnál jobban, állítsunk meg Sorost, vagy állítsuk meg Bill Gatest?



2021. jan. 31. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Én maradi vagyok. A klasszikus Soros és a migránsgyűlöletet választom.
Újítás párti vagyok. Bill Gates (BillGec1) és a koronavírus dögöljön meg!
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Van migráció és van Soros is.


Soros most éppenséggel az amerikai választások elcsalásával és az emberei pozicióba helyezésével volt elfoglalva.


A migránsok meg áramolnak napi szinten rengetegen továbbra is. Olvass nemzetközi híreket is pl. az olasz partokról.

De a magyar határon is minden nap akad dolga a határőrségnek.


A kormány pedig a vírussal van elfoglalva ezért most nem Soros és a migránsok a fő téma hanem az emberek egészsége.


Igen , tudom ez neked mint ellenzéki nehezen felfogható, de talán egyszer felébredsz majd a vörös ködből.


Nektek fontosabb már a Sorosozás meg a migránsozás mint a Fideszeseknek.


A vírustagadók meg a baloldali sorok közül jönnek ki szintén akik Bill Gates-nek.


Iszonyat nagy öngólok.

2021. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
91%

Ragaszkodom Soros György plakátjaihoz, és tiltakozom az ellen, hogy elvegyék a napi betevő migránsomat. Nem azért harcolt annyit a Fidesz, hogy most egyik napról a másikra elfelejtsük az egészet valami nátha, meg egy amcsi számítógépezős hülyegyerek miatt.

Kitartás, magyar testvéreim, lesz még migráns a határon!

2021. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Orsóst mert ő minden baj forrása.ő hat ki az életemre a legjobban,nem gates meg a hapcivírus.
2021. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Legszívesebben senkit sem utálnék.
2021. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha végre újra Soros lenne az emegyen a sztár, nem a Koronavírus. Mondjuk a Koronavírus is hatalmas celeb lett. Ki az a bilgéc?
2021. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a trollokat utálom, de a kettő közül egyik sem az.
2021. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Soros egy szervezet. Egy háttérhatalom pénzelte hálózat, akik kevert fajúvá akarják tenni európát. Ez a Karigeri-terv része. Utána lehet olvasni. Maga Soros annyira elmebeteg hogy még egy fajt is kitalált, ami ennek a keresztezett embernek a neve. Homo Sorosenzis a neve. El lehet olvasni az oldalán. Nem egy légből kapott konteo,. hanem való igaz!


Nem fog sikerülni a terve, mert amint összemérhető számú menekült lesz európában ránk támadnak. Nem fognak azok keveredni velünk. A fehér emberre nyugaton nem sok jó vár. Nem fognak kiköltözni a fiatalok sem pár év mulva

2021. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soros az kispályás pszichopata BillGec1-hez képest... https://www.youtube.com/watch?v=lYSWF9uTkuE
2021. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!