Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt ma tüntetés az...

Miért volt ma tüntetés az éttermek kinyitása miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit türelmetlenkednek az emberek és hibáztatják a drága miniszterelnökünket.A virus az egész világon probléma,sok helyen nem nyitnak ki az éttermek a világban.
2021. jan. 31. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
mert csődbe fognak menni. Mire kinyithatnak nem lesz ami kinyisson.
2021. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért volt ma tüntetés? Az éttermek kinyitása miatt!
2021. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg ennyien étterembe akarnak menni?

Én nem engedhetem meg magamnak, ezért nem tudom.

2021. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

3-as! Nem csak étterem! Hanem kocsma, pub, kávézó vendéglátóhelyek. Én se járok étterembe mert jobban főzök mint az ottani szakácsok.


De sajnos megfullad lassan az egész szolgáltatószektor.

Sportszervezők, konditermek, uszodák, fürdők,

szórakoztatóipar, koncertek, discok, színházak, mozik, előadások

szabadidős létesítmények cirkuszok, állatkertek, múzeumok, és még rengeteg

2021. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

turizmusból élők, szállodaszektor,

egész városok pl: hajdúszoboszló egyetlen fürdőre épített most annak annyi. Hollókő a turzizmusra annak is kampó, Budapesten üres rITZ, iNTERKONTINENTÁL, ÉS A TÖBB SZÁZ SZÁLLODA.


NAPONTA TÍZMILLIÁRDOK ÉGNEK EL VALAMI BRUTÁLIS A GAZDASÁGI ÖSSZEROTTYANÁS

2021. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiába állnak le a magyar autóösszeszerelő üzemek Audi, Mercedes mert Németországból nem jön alkatrész. Eleve bezuhant az autóvásárlási kedv. Ha németországban nem fogy annyi új autó mint tíz éven át akkor nem kell annyit gyártani. Ha nem gyártanak annyit akkor csökkentik az üzemi doglozók létszámát (racionalizálnak) kirúgások lesznek. Akit kirúgnak vagy attól fél hogy kirúgják tartalékol nem költ, nem vásárol. Ha nem vásárol a kiskereskedelem bevétele is csökken. stb stb stb Végeredményében egyre kevesebb pénz folyik be az államhoz és lassan nagyobb lesz a kiadás mint a bevétel így hogy ezt fedezni tudják hitelt vesznek fel megnő az államadósság. Megnőtt az államadósság akkor kiszolgáltatottá válik az ország a hitelezőinek. Végeredményében elveszíti az ország valamilyen szinten függetlenségét!


Ma a vendélátás, turizmus szolgáltatószektor holnap már lehet hogy a termelői szektor roskad össze.

2021. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert a vendéglátósoknak a profitért nem drága mások halála.
2021. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Romániában minden nyitva van, mégsem jött el az apokalipszis. Tök jó érzés este 10-kor egy kocsmában sörözni ;).
2021. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Még a szokásosnál is jobban alulmúlták magukat, a 16.000 jelentkezőből volt kb 160, kerek 1%!!
2021. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem tehetik meg, hogy sokáig ne legyenek nyitva. Sok étterem a csőd szélén áll. Mostmár lassan ki lehetne nyitni, ha más nem, ha jön a tavasz, legalább kívűl a teraszon lehessenek vendégek.
2021. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!