Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi abban a logika, hogy a...

Mi abban a logika, hogy a plázák & multik nyitva lehetnek, de a vendéglátósok nem?

Figyelt kérdés
Most hétvégén volt a Hősök terén tüntetés a Covid lezárások ellen és a tüntetőket meginterjúvolva sokan tagadták a Covid létezését. Már ez is elgondolkodtató. Több vendéglátós azt kifogásolta, hogy a multik és a plázák nyitva lehetnek meg a boltok, akkor ők miért nem?

2021. febr. 1. 07:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
A plázák és a multik azok tulajdonában vannak, akik az egész vírushisztit generálják, a vendéglátóhelyek többsége viszont nem, így azokat tönkre akarják tenni.
2021. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 molnarmarcell21 ***** válasza:
32%

Tök jó, hogy naponta megkérdezitek többször. Kb. ötödjére írom le, hogy tanulmányok kimutatták, hogy az éttermek szuperfertőzők, mert sok ember sok ideig maszk nélkül van zárt helyen.


Igen azt lehetne boncolgatni, hogy a plázákat miért nem zárják be, és nem azt, hogy az éttermeket miért nem nyitják ki, de amúgy a plázák a fentiek alapján valamelyest biztonságosabbak.

2021. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Semmi logika nincs benne, pont ezért zavar ez egyre több embert, még azokat is, akik nem érintettek.
2021. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Multik, plázák, kaszinók, menzák!! igen....éttermek nem. Ez nyilvánvalóan megint a kártékony látszatintézkedések egyike amit a Fidesz eszközöl a járvány kezdete óta. Miközben Svédország aki nem csinált semmi különöset "jobban teljesít" de semmi baj, nem lehet beismerni, hogy az intézkedések kontraproduktívak mert akkor az rontaná a Fidesz renoméját.
2021. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
2) a plázákban meg eldobós maszkokban vannak 100x annyian.ami semmilyen védelmet nem nyújt.
2021. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40%
Lottozok is nyitva vannak. Milliók meghalnak, de a nyugdíjasoknak ez alapjoguk ugye :D
2021. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Míg a vendéglátósok munkanélkül, nem tudnak kenyeret tenni az asztalra addig Szilvásváradi Mészáros által patronált birodalomban minden hétvégén tele a panzió.
2021. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy az lehet a logika ebben, hogy míg a plázákba, boltokba, gírososokba bemész, megveszed és már mész is addig a vendéglátóhelyeken hosszú órákig elidőzől és persze maszk nélkül. Így a covid melegágya


Mult héten voltam a pólusba. Bementem a ruha boltba felpróbáltam megvettem, kimentem. A patikában megvettem a centrumot és már mentem is. A teszkóban is csak bepakoltam a szatyromba és ennyi. Gyrosban elvitelre kértem. De egy vendáglátóhelyen sokan ül az ember és persze maszk nélkül, mert fogyaszt kétóra allatt kólát meg főételt, de természetesen nem veszik vissza a maszkot utána sem, csak beszélgetnek bárokban ismerkednek, csajoznak terjed a vész.


Nem tudom ti erre gondoltatok-e?

2021. febr. 1. 08:34
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy pláza van kábé 5 nagyvárosban, kocsma és étterem meg a legalja legkisebb faluban is. A célközönség méreteiben össze se hasonlítható.
2021. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
8. Ez az elmélet megdől mikor azt látjuk, hogy az üzemi étkezdéket azért békén hagyják, nehogy már a hivatali patkányok meg Orbán úr és sleppje tarisznyát vigyen a munkába, annyira azért nem kell túlzásba vinni a járványügyi intézkedéseket.
2021. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!