Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi Ágika szerintetek is...

Kunhalmi Ágika szerintetek is jó lenne miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Szerintem kiváló lenne, ugyanis: - életvidám, nem pedig befásult, mint a többi vezető vagy aki az akar lenni

- boldos és gyermeki

- csini

- sok éves tapasztalata van a politikában

- lojális, még most is kitart abban a pártban, aminek a bimbaján felnőtt


Szerintem olyan üde színfolt lenne, mint senki más.

Ja és szereti a kutyákat is, ezzel akár Putyin szívét még Viktornál is jobban meg tudná lágyítani.



2021. febr. 1. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ágika, te vagy az? :)
2021. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkit biztatnék, hogy az ellenzéki előválasztáson dobjon Kunhalmira egy voksot!


Kimaradt a fenti felsorolásból, hogy mennyire erős színészi kvalitásokkal rendelkezik, pedig ez teszi őt csak igazán naggyá. /"De nagyot tud lökni az úr az ajtón."/

2021. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas kedvencem, amikor Ági leereszkedik a pórnéphez, és elmagyarázza nekik a dolgokat az ő egyszerű, buta, állatias nyelvükön. Hogy még ők is megértsék! <3

[link]

2021. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Súlytalan politikus.
2021. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!