Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalon miért nem Kunhalm...

A baloldalon miért nem Kunhalmi Ágnes indul miniszterelnök-jelöltként?

Figyelt kérdés

Eléggé adná magát a dolog, hisz Kunhalmi mszp-s, és talán még valamennyire népszerű is amellett, hogy eléggé ismert arc a hazai politikában. Karácsony Gergelyről alig tudni valakit, sokan nem ismerik, a pártja 1-2 %-os, és nagyobb köpönyegforgató, mint Orbán, hisz ő nem csak az eszméket és az ideológiákat, hanem a pártokat is úgy váltogatja, mint más az ingét.

Persze nyilván esélytelen a kormányváltás, de azért gondolom nem mindegy, hogy mennyien ülnek majd közülük a parlamentben.



2018. febr. 25. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is jobb lenne Kunhalmi.

Karácsony az nekem olyan "elnézést, hogy élek, bocsánat, bocsánat!" figura, hogy elképesztő.

2018. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert akkor mindenkinek állna a farka.
2018. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

#2


Az a jó.

2018. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Kunhalmiból nem nézem ki a miniszterelnöki képességet. (Karácsonyból se.) Ettől még lehetne jelölt, de kb. annyi értéke lenne, mintha én ENSZ főtitkár jelölt lennék. Semmi.
2018. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Várjá' még van 1 hónap a választásokig, addig még simán kirúghatják a Karigerit is és a következő páciens meg lesz a Kunhalmi asszonyság.
2018. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát, azért szerintem nagy lenne ez a kabát Kunhalmira. Igaz, Karácsonyra se kicsi...
2018. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért: [link]
2018. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne köpönyegforgató Karácsony Gergely? Milyen eszméket váltogat, milyen pártokat váltogat?

Most tekintsünk el az Orbános hasonlattól, akiből ateistából és kereszténygúnyolóból lett "nagykeresztény", liberálisból illiberális, a 89-es programja meg teljesen ellentétes a jelenlegivel, és gyakorlatilag az egypártrendszert állította vissza. Hagyjuk, hogy ezt miként múlja felül Karácsony, mert nyilván túlzás volt a részedről, de legalább az alapállításodat támaszd alá konkrétumokkal!

Köszi.

2018. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be Kunhalmi: sem mint nő, sem mint politikus. Ez van...
2018. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig nem támasztottad alá az állításodat, hogy miben nyilvánul meg Karácsony köpönyegforgatása, ráadásul nagyobb mértékben, mint Orbánnál, de azt sem írtad, hogy bocsi tévedtél. Ezért az a véleményem, hogy HAZUDSZ.
2018. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!