Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kínai és orosz vakcináknak...

A kínai és orosz vakcináknak hála a nyájimmunitást kb. 2 hónappal hamarabb lehet elérni, mint ha csak EU-s oltóanyagokra támaszkodnánk. Így nézve támogatod a nem EU-s vakcinákkal való oltást?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 1. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok, nekem simán megérne 2 hónap plusz korlátozást az, hogy csak EU-s oltóanyagot használjunk.
Ellenzéki vagyok, örülök neki, hogy más forrásokból is beszerzünk vakcinákat.
Nem szoktam szavazni, nekem simán megérne 2 hónap plusz korlátozást az, hogy csak EU-s oltóanyagot használjunk.
Nem szoktam szavazni, örülök neki, hogy más forrásokból is beszerzünk vakcinákat.
Kormánypárti vagyok, nekem simán megérne 2 hónap plusz korlátozást az, hogy csak EU-s oltóanyagot használjunk.
Kormánypárti vagyok, örülök neki, hogy más forrásokból is beszerzünk vakcinákat.
Válaszban kifejtem.
33 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
A kínai és orosz vakcináknak hála a nyájimmunitást, vagy a temetöt kb. 2 hónappal hamarabb lehet elérni .....
2021. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Csak a Pifzer, a kinai meg orosz a DNS-el babrál, míg a többiek máshogy közelítenek. Én így tudom.
2021. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Te még a nyájimmunitás fogalmával sem vagy tisztában.
2021. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Mindent meg kell tenni hogy a korlátozások mihamarabb véget érjenek,tehát támogatom.
2021. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajom nincs azzal, hogy beszereznek akármilyen vakcinát, amíg nem kötelező beadatni. Aki akarja oltassa magát kínaival vagy orosszal. Csak sokkal egyenesebb lenne, ha a regisztrációnál lehetne előre választani, hogy milyeneket fogadsz el, mint a szerbeknél. És nem az, hogy majd meglátjuk, mi lesz amikor tömegek nem kérik a kínait az oltásra regisztráltak közül. Ez az, amivel az emberek bizalmát például leépítik.
2021. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Se4m a kínait, sem az oroszt nem támogatom, mert szakértők szerint sem biztonságos.
2021. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
A kínai a legbiztonságosabb. Lont hogy a Pfizer meg a ruszki babrál a DNS-el.
2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Ellenzéki vagyok. Szerintem nem feltétlenül rossz a kínai vagy orosz vakcina sem. Ha megfelelő hatóság szakmai alapon, és nem politikai alapon jóvá hagyja, akkor fel merném venni,
2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Aki kéri kapja meg de ne erőltessék.
2021. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Amíg nem kötelező, addig leszarom, hogy mivel oltják a maradjotthon fetisiszta rettegőket. Nagyon remélem, hogy miután megjön ez a sok szar, már nem azon kell hisztizni, hogy a dagadt Karen a pfizert akarja, ezért még fél évig rohadjunk otthon.
2021. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!