Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy látszólag...

Miért van az, hogy látszólag kb. minden értelmes, végzettséggel rendelkező ember visszásnak tartja a kormánypártot, és mégsem tudunk tőle megszabadulni a választásokkor?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy vidéken vannak fogalmatlan tömegek, akik rá szavaznak, de én bármerre nézek, MINDENHOL olyan embereket látok, akiknek elegük van a fideszből. Az a benyomásom, hogy egy bizonyos végzettség és intelligencia fölött egyszerűen nem szavaznak az emberek a fideszre, vagy csak nagyon kevesen. Akkor hogy lehet, hogy nem tudjuk eltakarítani? Miért nem tud szervesen létrejönni egy polgári centrumpárt, ami nem tagozódik be a gyurcsány fémjelezte ellenzéki összefogásba, hanem önállóan indul, ha egyszer ekkora igény lenne rá? Egy olyan párt, ami nem lenyúlni és központosítani akar mindent, hanem élhető országot akarna létrehozni fejlesztésekkel?
2021. febr. 2. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb értelmes, végzettséggel rendelkező általam ismert ember visszásnak tartja az ellenzéket.
2021. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert belőlük kevesebb van.
2021. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Fejlesztések vannak, de a libernyákok miatt élhetetlen
2021. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan nem értem én sem. Már az utolsó választáskor sem lehetett volna 30 %-nál sem több, a külföldi szavazataikkal együtt....és lám.

Teljesen érthetetlen.

2021. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Egy bizonyos intelligencia szint felett szerintem az ember nem süllyed oda hogy ideológiai alapon partpolitizaljon.

És egy bizonyos kor felett nincsenek olyan illúzió az embernek hogy majd jön egy igazságos és becsületes kiegyensúlyozott párt aki széles tömegek támogatottságát bírja.

Üdv egy falusi fogalmatlan.

2021. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
#1, és az ellenzék van kormányon? miért van az, hogy most is az ellenzékkel foglalkozol? ennyire igénytelen vagy?
2021. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Tradíció. A hagyománynak hatalmas az ereje. És a bűnös múlttal se szeret szembenézni a többség, legyen az bármelyik politikai oldal által elkövetett. Működnek a relativizálási kísérletek is, és a tagadások. Hogy nem úgy történt. Meg hogy nem is volt annyi halott. És nem történt volna meg, ha nem jönnek be a németek. Különben is, 1944. március 19-étől Magyarország elvesztette önrendelkezési jogát, amit 1990. május 2-án nyert vissza. Ez benne az Alaptörvényben is, tehát a két dátum között történtekről nem tehetünk, ránk kényszerítették.
2021. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Én értelmes és végzettséggel rendelkező Fideszes vagyok. Na most mit lépsz?
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

1.Borsod-Szabolcs "jön a migrás és elveszi a közmunkát, ha nem orbány lesz"

2. A román bunkók beleugathatnak a választásba

3. Az ukránok magyar nyugdíjat kapnak pedig sokan magyarul sem tudnak

4. A külföldön dolgozó Magyaroknak körülményes, nehézkes és drága szavazni

2021. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

"Én értelmes és végzettséggel rendelkező Fideszes vagyok"


A nyolc osztály másnak is meg van, erre kár vagánykodni...

2021. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!