Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most 22 éves vagyok, akkor...

Ha most 22 éves vagyok, akkor a jelenlegi felállás szerint milyen nyugdíjam lehet majd a jövőben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mennyit keresel.
2021. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az 1. is írja, ez a keresetedtől függ.
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
A te nyugdíjad már rég a ner lovagok zsebében van kiscsillagom 😂😂
2021. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 65 év a nyugdíjkorhatár, ez neked 43 év múlva jön el.

Honnan tudja azt bárki is neked megmondani, hogy 43 év alatt te mennyit és mennyiért fogsz dolgozni?

Nézd meg a nyugdíj számítás módszereit és becsüld meg azt hogy a különböző döntéseidnek mik lesznek a következményei. Még azt sem tudjuk fiú vagy-e vagy lány, honnan mondhatnánk meg mi hogy neked mennyi lesz majd a nyugdíjad?

Ha találsz valakit aki meg tudja mondani, ne feledd el megkérdezni tőle a jövő heti lottószámokat is!

2021. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a keresettől függ.

Engem az érdekel, hogy mikor majd nyugdíjas leszek mennyiben változhat majd a rendszer?


Mennyire fognak majd túlszaporodni a romák? Mennyien vándorolnak külföldre? Lesz elegendő munkaerő? Mennyi lesz nyugdíj korhatár? 80 év? Stb.

2021. febr. 2. 20:18
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha kormánytag leszel még lehet köztisztviselői luxus-nyugdíjad is az életed végéig... úgy mint a NER-lovagoknak...


Ha csak egy egyszerű kéményseprő leszel vagy kályhás, esetleg kőműves hidegburkoló akkor a kisnyugdíjadból kell majd tengődnöd...

2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Én teszek félre mindig pénzt. Tök mindegy, én teszem el, veszek belőle aranyat például vagy földterületet vagy egy magánnyugdíj pénztárba. Lehet nem is lesz nyugdíj már mire oda jutuk vagy lehet meg sem élek - akkor viszont a gyerekeimre marad minden. :)
2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Vagyis tök mindegy, hogy én teszem félre vagy magánnyugdíjba benyomom az utóbbival az a baj, hogy megszűnhet, csődbe mehet. :D
2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Engem az érdekel, hogy mikor majd nyugdíjas leszek mennyiben változhat majd a rendszer?


Addigra összeomlik.


Mennyire fognak majd túlszaporodni a romák? Nagyon.

Mennyien vándorolnak külföldre? Sokan.

Lesz elegendő munkaerő? Nem.

Mennyi lesz nyugdíj korhatár? 80 év? Nem lesz korhatár,halálig dolgozni kellesz.Jó eséllyel bevezetik az aktív eutanáziát.

2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
szerintem havi egy forint husz fillér azért jut majd 70 éves korodra
2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!