Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét nagyon emelkedik a...

Ismét nagyon emelkedik a Covid a szennyvízben, jön egy újabb hullám. Ez már meggyőz hogy beoltasd magad?

Figyelt kérdés
Elég rossz hír, de sajnos ismét rohamosan emelkedik a szennyvízeinkben a covid koncentráció ez egy újabb hullám előjele. Lehet több újabb mutáció (angol,francia) is most kezd búrjánzani hazánkban. Most még én is meggondolom, hogy kérjek orosz,kínai vakcinát. Most már belátod?

2021. febr. 3. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Igen. Újabb hullám jön. Beoltatom magam
Jöhet újjabb hullám és kitartok és nem kérek oltást
Most valóban elgondolkdom én is. Lehet a végén kérek oltást
Nem létezik szerintem a vírus
Nem érdekel a járvány, ahogy lesz úgy lesz
53 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Aki képes a szart vizsgálgatni annak el kell hogy higgyem.
2021. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Leszarom.
2021. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell oltás ennyi🤦‍♀️
2021. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Eddig is be voltam regoisztrálva, de nem azért, mert a vírustól félek, hanem mert normális életet akarok. Nem kérek keleti vakcinát, köszönöm. 19,7 millió nyugati vakcina van lekötve, abból előbb-utóbb jut nekem, és a családomnak is.
2021. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
A szennyvízadatok nem mérvadók, semmi közük a járvány alakulásához, DE ha így lenne, akkor is csak két városban emelkedik, szóval nem várható semmilyen harmadik hullám, a kérdés csak ostoba rémhírterjesztés, oltási propagandával egybekötve.
2021. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
4-es vagyok. Eláruljátok mi nem volt hasznos a válaszomban?
2021. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Oltassa magát az akinek lánctalpas a nénikéje.
2021. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell szennyvizet iszogatni és minden rendben lesz.
2021. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
69%

"19,7 millió nyugati vakcina van lekötve"


Hehe, azt várhatod még hónapokig. Előbb oltják végig az USA-t, Angliát, meg a jó ég tudja még kiket, az EU csak az utolsó a listán. Aztán még az EU-n belül sem Mo. lesz az első, gondolhatod. :D

2021. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Maga a kérdés már feszegeti a rémhírterjesztés kimerítését.


Attól még, hogy valaki kiírt egy kérdést névtelenül, hogy szerinte mi fog történni és szerinte most már aztán tényleg mit kellene tenni, nem hiszem hogy változtatok a véleményemen.


Viszont bármi is a véleményem a számomra se így, se úgy nincs elérhető vakcina, így aztán teljesen mindegy is mit akarok.

2021. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!