Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindannyiunk védelmezője hol...

Mindannyiunk védelmezője hol harcolhatott, melyek azok az utcák? Tanúk, esetleg?

Figyelt kérdés

Orbán: ti hol küzdöttetek a jogállamiságért? Én Budapest utcáin harcoltam


[link]



2021. febr. 4. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Például itt:

[link]

2021. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ennyivel még nem lehet választást nyerni.
2021. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem ez az egyetlen ostobaság abban az interjúban, úgyhogy végig sem olvastam.

Félünk a birodalmaktól, a centralizálástól. Aha, országos szinten bezzeg nem fél! Az égvilágon minden centralizál, az oktatást, az egészségügyet; az önkormányzatok is leginkább központi pénzekből fejlesztenek, sőt a napi működésük is a föntről jövő források függvénye. Így lehet rövid pórázon tartani minden települést, minden ágazatot.

Másrészt lehet itt nagyon önállóskodni, közben Kína úgy elhúz mellettünk, hogy csak pislogunk. De az USA is annyival ütőképesebb, amennyivel egységesebb. Nálunk minden jelentősebb döntéshez a kb. 30 tagállam egyetértése kell, így aztán leginkább nem is születnek döntések. :-))))

Kilépni persze nem akar, hisz abból élünk, hogy az EU pénzel minket.

A brexitet nem lehetett volna megakadályozni. Ez nem a Szovjetunió, ahol erőszakkal bent lehet tartani egy tagállamot. Megszavazták, tehát kilépnek. (A helyükben én is ezt tenném.)

2021. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 KárpátokGéniusza ***** válasza:
86%

Hehe


Csinált magáról egy ilyen kultuszt hogy ő nagy Che Guevara volt...


Ez annyira igaz mint hogy ő szegény vagyontalan ember.

2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

#4 Azért elég ciki dolog ám, hogy bírálsz egy interjút és az interjú alanyát, miközben előre leírod hogy el sem olvastad.

Vagyis nem azt bírálod ami ott van, mert arról fogalmad sincsen mi szerepel ott, mit mondott Orbán, hanem szimplán leírod amit te beleképzelsz. Ez ostobaság.

2021. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

6-os, ne hazudj!

Nem azt írtam, hogy el sem olvastam, hanem, hogy végig sem olvastam.

Ameddig elolvastam, azokra reagáltam. Vagyis eszerint te az én - lényegesen rövidebb - hozzászólásomat nem olvastad végig. Vagy nem megy neked az értő olvasás. Gyakorold, mert így csak ostobaságokat reagálsz mindenre!

2021. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Che azért eléggé más kategóriás ember volt.
2021. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Che azért eléggé más kategóriás ember volt."


Nem lopta szét Bolíviát, sem Kubát!

2021. febr. 4. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

#9 Igaz. Aprócska kis bűntettek kapcsolódnak a nevéhez, mint terrorizmus, kényszermunkatáborok létrehozása, tömeges kivégzések. Milyen jól is jártak vele ott az emberek.

Ja, nem.

2021. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!