Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcinás üggyel a liberáliso...

A vakcinás üggyel a liberálisok tulajdonképpen mindenképpen a rövidebbet húzzák?

Figyelt kérdés

Két opció áll most egy liberális előtt az oltásokkal kapcsolatban:


- Támogatja a beoltatást.


Azonban ez esetben viszont egyetért Orbán Viktorral. Mivel Orbánnak is a fő célja minél több embert beoltani és minél több vakcinát rendelni. Tehát ha a liberálisok a vakcinákat támogatják, akkor az közvetve olyan mintha támogatná Orbán Viktort is, hiszen ő is ugyanezt vallja.

Márpedig az köztudott, hogyha valaki csak egy valamiben is de egyetért Orbán Viktorral az fasiszta és olyan mintha magát a nyilasterrort szeretné bevezetni.


- Ellenzi a beoltatást.


Ez esetben viszont a konteós gyíkember-hívőkkel ért egyet.

Mert az köztudott tény, hogy az oltásokat csak a buta iskolázatlan primitív mucsai konteósok ellenzik. A felvilágosult DK-támogató Vágó István is erre tette fel az egész életét, hogy bebizonyítsa, hogy bárki aki nem ért egyet a gyógyszergyárak hivatalos állásponjával az buta gyíkemberhívő mucsai vidéki paraszt.

És mint tudjuk a konteósok általában széljobberek.

Tehát ha nem támogatják a vakcinázást a liberálisok, akkor az olyan mintha a széljobber konetósokat támogatnák, hisz az ő álláspontjukat követik.

Márpedig mint tudjuk a fasiszták és nácik is széljobberek voltak.


Tehát lényegében mindkét esetben az lesz az eredmény, hogy a liberálisok a fasizmust kell támogatják. Hisz vagy Orbánnal (=fasizmus atyja) kell egyetérteni vagy a konteós széljobberekkel (=vadfasiszták).

Ilyenkor mit fognak csinálni a liberálisok?

Nagyon sajnálom őket, biztos nehéz lehet nekik. Tuti nem lennék a helyükben...



2021. febr. 5. 03:56
 1/8 Molyember ***** válasza:
90%

Te melyik vagy?

Én egyébként szélsőséges liberálisnak tartom magam, és támogatom az oltást. Nem azért, mert Orbán is támogatja, hanem mert szerintem a vírus nem kitaláció, és más védekezési lehetőség nincs.

Ha Orbán szereti a rántott csirkét, és én is, akkor a lelkem mélyén fideszes vagyok? Ha még a pacalt is szeretem, akkor Németh Szilárd a kedvenc politikusom? Ha álmomból ébresztve is el tudom szavalni Reményik Sándor Nem nyugszunk bele című versét, akkor széljobber vagyok?

A kérdésed olyan egyszerű, gyermeki gondolkodást sugall, mintha krumpliért produkálnád magad a földesuradnak. Tartsd magad többre!

2021. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Az ellenzék támogatja az oltást, azt nem támogatja, hogy rendelettel mondják ki, hogy egy vakcina biztonságos, rendes vizsgálat helyett.


Szóval maga a kérdés csúsztatás, mert az ellenzék nincs az oltás ellen.

2021. febr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Általában mindenben a rövidebbet húzzák.
2021. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szünet van ma a közmunkában, hogy ennyire ráérsz, Kérdező?
2021. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus hozzáállás: ha valamiben támogatja egy liberális Orbán Viktort, akkor azonnal fideszes lesz?

Ideje lenne elfogadni, hogy nem csak fideszes és libsi kategória létezik, mert ez elég szemellenzős, csúsztatós belemagyarázás a vakcina esetében.

2021. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Túlságosan leegyszerűsíted és sarkítod a dolgot. Előszöris én leszarom Orbán Viktor véleményét, mégis támogatom az oltást egészen addig, amíg ez az egyetlen lehetőség a minél előbbi nyitáshoz. Ha lenne megfelelő gyógyszer (is), akkor azt (is) támogatnám (a vakcinát ellenzők nyilván azt is ördögtől való méregnek tartanák). Teszem ezt általam elismert szakemberek véleménye alapján.


Ugyanakkor az oltást sem csak a gyíkember-hívők utasítják el.


Igazából elég butának kell lenned, ha szerinted csak a fekete és a fehér létezik. A kettő közt van jókora szürke réteg, és ha igazán széles a látóköröd, akkor már színeket is látsz, árnyalatokkal.

2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért fekete és fehér minden? Miért hülyeség valami azért, mert a fidesz mondta vagy azért, mert ellenzéki? Miért ördögtől való, hogy támogat valaki egy jó ötletet?

A politika (elvileg, jobb helyeken) úgy működik, hogy van egy a többség által támogatott párt/koalíció, akik kormányt alkotnak. Ez ellenére rendszeresen összeül az országgyűlés, felvetik az ötleteket kormánypárti, ellenzéki és független részről. Ezeket tárgyalják, kritizálják, módosítgatják, majd a végén szavaznak róla. És normális helyen nem az számít, hogy ki mondta. Ha Orbán mondta, a sz.r is édes annak aki támogatja, meg a cukor is keserű annak aki nem támogatja. Nálunk egyszerűen nincs normális politikai- és vita kultúra.

2021. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%

"Mert az köztudott tény, hogy az oltásokat csak a buta iskolázatlan primitív mucsai konteósok ellenzik"


2diplomával, ellenzem...

2021. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!