Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mindig bedőltök a...

Fideszesek! Mindig bedőltök a Fidesz elterelő-manővereinek?

Figyelt kérdés

Kész viccnek élem meg, hogy nem fideszeseket birkáztok le, közben pedig itt gyakorin (is) ti írjátok ki a 25. kérdést arról, hogy Soros és Gyurcsány kiszipolyozza a magyar családokat, Brüsszel pedig elveszi a szabad (liberrális önrendelkező) életeteket.


Ti készpénznek veszitek és ezzel hergelitek magatokat meg próbáltok népszerűséget fenntartani.


Mint az internetadós bohóckodás. Vagy számtalan más blődség. Azokat is csak addig gondolta komolyan a kormány, amíg ki nem derült, hogy nem lehet vele hatlamon maradni. Azt hittétek, hogy ezzel majd jól megszorongatjátok a nem-fideszesket, meg majd fideszhez terelitek a szavazókat, aztán közben meg pont az ellentettje történt. :D


Nem véletlenül, teszem hozzá.


A kérdés: meddig dőltök még be az ilyen elhintett mondatoknak, javaslatoknak?


Ez olyan, mintha én elhinném, hogy a Gyurcsány európai béreket hozna, a Párbeszéd meg alapjövedelmet.



2021. febr. 7. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Fogalmazd meg rovidebben, lusta vagyok elolvasni a regenyed
2021. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Írj valami konkrétumot, milyen elterelő-manőverre gondolsz.
2021. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi okádékot én is lusta vagyok elolvasni. Őszintén szólva mindkét oldal tele van nyomorultakkal is meg értelmiségiekkel is, szóval aki bármelyiket így szapulja a másik ellen, az a nyomorultak táborát erősíti. El kell fogadni, hogy mindenki szimpatizál valamivel valami miatt. Engem pl. a balliberalizmus világi túlsúlya aggaszt, ezért amíg itt lesz jobboldal, arra fogok szavazni, ha lop ha nem, pont, a többire sz.rok.
2021. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodj meg, attól majd megnyugszol.
2021. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Na látszik, hogy eddig csak gazdag fideszesek válaszoltak.
2021. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Öhm... nem Ti szoktátok rágni a "gumicsontokat"?
2021. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"Na látszik, hogy eddig csak gazdag fideszesek válaszoltak."


És mégis hogy látszik az anonim kommentekből kedves fotelszociológus társadalmi szakértő? Sose láttam még arra pékdát, hogy egy névtelen komment alapján valaki meg tudna határozni a másik anyagi helyzetét. Szellemi szintet esetleg lehet, a te válaszod alapján pedig a tied eléggé alacsonyan van.

2021. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!