Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a baromi...

Hogy lehet az, hogy a baromi gazdag Egyesült Arab Emírségek a kínai vakcinát használják? Miért azzal oltanak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Ott nem olvasnak indexet, meg 444-et.
2021. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Aki retteg a kínai/orosz vakcinától: szerintetek azt a többmillió embert, akik ezekkel lettek/lesznek beoltva, mi fogja érni? Majd megnyomnak egy gombot és mindenki meghal a beleültetett csipsztől? Nyilván nem lehet velük semmi probléma, mert elég hamar kilógna a lóláb.

Nem félek egyik vakcinától sem, és fideszes sem vagyok, még mielőtt bárki nekem támadna :D

2021. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg a 444 által kézivezérelt idióta errefelé, ott meg nincsenek. Az arab sejkek nem hülyék.
2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A Toshiba laptoppom kínai mint az állat ,12 évet ment !Mindenféle gond nélkül ! A Philips hajszárítóm 31 éve megy ,2000 watt ! A jót is ott készítik , ahol a silány minőségűt ! PL: Kannás bor !!!!!
2021. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Meglepő módon a kínai vakcina a legdrágább,és köztudott dolog,h az arabok tele vannak zsével.Mi magyarok ugyan csórók vagyunk,de jól bevásárolt a drága kormányunk belőle annak ellenére,h a magyarok igen kis százaléka hajlandó elfogadni a kínai vakcinát,úgyh nemtom,mit fognak vele csinálni,kidobott pénz v!Mellesleg a pofátlanság teteje,h a kínaiak miatt kényszerült térdre a világ,mégis ők fogják ebből az egészből a legtöbbet profitálni!Tudom,h az a gáz,h nincs elég a preferált vakcinákból,de az amúgy is igen gyenge magyar oltási kedv a kínai és az orosz vakcina"fenyegetésével"még inkább elveszi az emberek kedvét az oltakozástól.Én már megkaptam az első adagot az Astrától,tele vagyok energiával,de a kínait és ruszkit tuti nem mertem volna bevállalni!Szerintem az emberek leginkább azért nem bíznak a kínai cuccban,mert nálunk a kínai áru a gagyi szinonímája.Kíváncsi lennék,h más országokban is így van-e,de a világnak igenis össze kellett volna fognia,és teljesen bojkottálni a kínai árut,ha már így kicsesztek a hanyagságukkal az egész világgal!
2021. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15:

Ahhoz képest, hogy szerinted a kínai és az orosz vakcinát fogadják el a legkevésbé, a világ legnagyobb részét ezekkel oltották eddig.

A Pfizer valójában sokkal többet kért az oltóanyagért, mint a Sinopharm. Csak az EU nem volt hajlandó kifizetni. Ezért nem is kapunk most belőle csak keveset, a sok "okos" EU tisztviselő által kötött szar szerződések miatt. Érdekes, az orosz és a kínai vakcinák mind rendre megérkeznek szerződés szerint, sőt, a kínaiból még több is jött kétszer is mostmár, mint amennyi az ütemterv ezen részében szerepelt.

És ja, ma már a németek, Angela Merkel is orosz vakcinát szeretne. Így maradt a kínai vakcina, amit még fikázni lehet a balosok által, de miután az is megkapja majd az engedélyt, nyilván annak káromolását is abba fogják hagyni a buta liberálisok, amúgy is eléggé kilóg a lóláb ezzel már most is.

2021. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!