Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak azért bagatelliz...

A baloldaliak azért bagatellizálják Soros jelentőségét, mert egyetértenek vele?

Figyelt kérdés

Abban igazuk a baloldaliaknak,hogy kormánypártnál gyakran túlzásokba esnek.Például, azért nincs emelés a postásoknak, mert a Soros...



Viszont, az sem igaz,hogy Soros csak egy ártalmatlan, gazdag amerikai nyugdíjas.



Soros alapítványa, az Open Socety Foundations elvont civil szervezeteknek ad pénzt, világszerte.Persze, csak ott, ahol hagyják neki.


Például olyan jogvédőknek is, akiktől be vannak tojva a rendőrök, amikor svédek ellen kell intézkedniük.Minden joghézagot megtalálnak és kihasználják.

Vagy, olyanokat adott pénzt, akik "tájékoztatták" a migránsokat,hogy mit kell hazudni a hatóságoknak, meg mit kell csinálni,hogy ne tudják őket kitoloncolni, pozitív legyen a kérelmük.

Olaszországban is ő ad azoknak pénzt, akik mennek hajóval és "vízi taxizzák" az afrikai illegális bevándorlókat Olaszországba.



Minden olyan kezdeményezést felkarolnak, amik az úgynevezett "nyílt társadalom" ideológiájának terjesztéséhez vezet.


Amikor Soros György személye, tevékenysége körüli vitákat látok, a végén mindig kiderül, hogy azért bagatellizálja Soros jelentőségét, mert egyetért vele és támogatja, amit csinál.



2021. febr. 8. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, erről szól a politika. Ki tud több szavazót megvezetni, az szerzi meg a hatalmat.
2021. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem tűnt még fel, hogy bármilyen kritikai is éri a kormányt, csak annyit mond válaszul, Soros, a másfél millió fideszes tábor meg nyugodtan hátradől, hogy ááá tudtam!!

Zseniális húzás, mindenkire ráhúzni, hogy Soros embere és a tömeg ünnepel.

George Clooney Soros embere, Juncker Soros embere, Biden Soros embere, Gyurcsány Soros embere, Jakab Péter Soros embere...nem tűnt még fel, hogy a fidesz szerint mindenki mögött Soros van, aki csak egy rossz szót mer rá mondani? És a fideszes hivők azt mind bekajálják, elég volt hozzá egy pár milliárdos plakátkampány.

2021. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Ismered a farkast kiáltó fiú meséjét?

Na a Fidesz meg a Soros-t kiáltó fiú. De ettől persze létezhetnek farkasok.

2021. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Én baloldali vagyok, szerintem Soros tevékenysége kifejezetten káros, de hangsúlyozom, hogy nem a jobboldali propaganda értelmében. Nem ezzel a migráns hisztériával meg az NGO szervezetekkel kellene foglalkozni, hanem a Hedge Funodokkal. Csak a jobboldali médiában erről egy árva szó nem esik. Tessék utánajárni, hogy mi ez, meg miért káros és veszélyes. Soros ebben tényleg nyakig benne van.
2021. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Ez a mindenkori ellenzék "dolga", hogy ellentmondjon a kormánynak, igazságtartalomtól függetlenül.
2021. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2#


Mint írtam, gyakran esnek túlzásokba.

2021. febr. 8. 13:54
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak a baloldal bagatellizálja el, hanem minden normális ember, mert tudják, hogy olyanok riogatnak vele, akiket éppen Soros ültetett a magyarok nyakára.

Ezt az ostoba sorosozást, csak a fidióták habzsolják szívesen és nagy élvezettel.

2021. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

4#


Én tudom mi a hedge fund.

Igen, káros és erkölcstelen.


De, ami jobban érinti az embereket azaz Open Socety tevékenysége.

2021. febr. 8. 13:58
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Az orbáni mitológiában 2 fődémon van Soros György és Gyurcsány Ferenc. Ami a világban rossz, arról Soros tehet, ami itthon rossz arról részben Soros részben Gyurcsány. Junckerrel is ez volt a terv, de a Néppárt az orrukra koppintott és kénytelenek voltak leszedetni a Brüsszel ellenes plakátokat mielőtt a 3. fődémon is megszülethetett volna.

A legszomorúbb az egészben, hogy a fidesz tábornak már nem kellenek érdemi válaszok semmire. Ha kritika érkezik annyit reagál a kormány, hogy ne foglalkozzatok vele drága híveim ez csak egy Sorosista/Gyurcsányista, a tábor pedig tökéletesen megelékszik ezzel a válasszal.

2021. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

"Minden joghézagot megtalálnak és kihasználják."


Tudod, egy jogállamban azért van a jog, hogy mindenkire egyformán vonatkozzon, nem azért, hogy akkor alkalmazzuk, amikor a politikai céljainknak megfelel, amikor meg nem, akkor nem alkalmazzuk.

2021. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!