Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazóknak nem tűnik...

Fidesz szavazóknak nem tűnik fel, hogy a párt narratívája Magyarországon kívül sehol sem létezik?

Figyelt kérdés
Környező országok, más EU országok, amerikai lapokat, más lapokat is megnéztem. Konzervatívat, liberálist, szélsőjobboldal és szélsőbaloldali lapokat. Ez a narratíva sehol nem létezik, csak ennek az országnak a kormánypárti médiájában.
2021. febr. 8. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sorosozás lehet, hogy nincs, de ha kicseréled Soros nevét valaki máséra, akkor bőven fogsz találni, és nem csak az oroszoknál... :))
2021. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy szavaztam Orbánra 3X de útálom mint a sz@rt és egyáltalán nem értek egyet velük már. Hiba volt hogy hagytam magam megvezetni. Remélem ha arra kerül sor bíróság elé fognak állni egytől egyig mind az összes gazember!
2021. márc. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!