Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne-e csökkenteni a...

Lehetne-e csökkenteni a nacionalizmust az un. "nemzeti jelképeķ" megszüntetésével?

Figyelt kérdés
Ha lebontanánk azt a sok turul szobrot, trianon emlékművet, és nem tanítanánk az iskolában nacionalista verseket, hanem a magyar iróktól csak a normális irásokat tanítanák, csökkenne-e a nacionalizmus Magyarországon, és nyitottabbak lennének-e az emberek a normális együttműködésre a világgal?

2021. febr. 8. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 10!


Egy hazafias ember nem arról ismerhető fel,hogy tarsolylemezt visel és gulyáson kívül nem eszik meg mást.


Hanem a nemzet iránti elkötelezettségéről.Ehhez pedig hozzátartozik a közel-keleti,afrikai migránsok ellenzése.Illetve, az ország szuverenitását csökkentő folyamatok kritikus szemlélete.


Bizony, egy igazi nemzeti ember, migránsellenes.

2021. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

10

Na, ettől "a népek békésen és harmóniában képesek együtt élni és segíteni egymást" - sokkal bonyolultabb a téma. És nemcsak azért, mert kevés erre a példa. Az EU nélkül már itt Európában is túllennénk néhány fegyveres összecsapáson.

2021. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Voltam az Usa-ban is, na ott van a legnagyobb nacionalizmus. Itt semmi sincs,
2021. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát, akkor a zsidó vallás, és a goj szó lenne az első betiltott, karöltve a muzulmánnal meg a kafírral.
2021. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Egyesült Királyság kilépett az EU-ból, érdeksérelemmel. Az EU-tagországokat szintén érdeksérelem érte. Lesznek konfliktusok. A franciák nem hajlandók más nyelven megszólalni, ha náluk jársz, ne is próbálj megszólalni németül vagy angolul. Szólj hozzájuk inkább magyarul, azon legalább meglepődnek. Merthogy másutt nincs nacionalizmus ...
2021. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a körülöttünk levő nemzeteknek kellene először magukba nézni és önkritikát gyakorolni, és a Magyar ellenes tanításaikat megszüntetve a valódi történelmet tanítani az állampolgáraiknak. És ha ez megtörténne akkor jó irányba változhatna az egymáshoz és hozzánk való viszonyuk.

Vannak már jelek hogy felnőtt egy nemzedék aki nem akar már hazugságban élni és elkezdte az igaz történelmet kutatni, erre az alábbi videoban találhatóak utalások, a beállításoknál a Magyar feliratot állítsátok be mert a román felirat miatt nem lehet a Magyart látni.


https://www.youtube.com/watch?v=GG7Do2jRNMY

2021. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=GG7Do2jRNMY


a fentihez még annyit hogy a fenti videoban megdöbbentő őszinteséggel beszél egy Román professzor a román történelemhamissításról. érdemes véginézni.

2021. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az emberek nagy többségét így sem érdeklik ezek a jelképek.
2021. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azt mondja már meg nekem valaki, hogy mi baj a nacionalizmussal?!

A nacionalista szó nemzetben gondolkodó embert jelent, aki a saját nemzetének értékeit, érdekeit, hagyományait fontosabbnak tartja másokénál. Ez teljesen normális mentalitás és ez kéne legyen mindenkinél az alap.

2021. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Engem speciel nem igazán érdekelnek a turulszobrok, Trianon vagy egyéb jelképek. Persze más egy horogkereszt. De az is alapból buddhista jelkép, csak a nácik kicsit megváltoztatták. Úgy tudom.

Valamilyen fokú egészséges nacionalizmus szükséges lehet mindenkinél. De itt is az a kérdés, hogy mennyi az az egészséges. Kb mindenki mást határoz meg. Itt sem lehet mindenkinek a kedvére tenni.

2021. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!