Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a COVID miatt...

Támogatnád a COVID miatt hozott korlátozások megszüntetését?

Figyelt kérdés

Svéd mintára egyedi mérlegelésre bíznád a védekezést?


Azaz nem lenne határzár, kötelező karantén, vendéglátó-ipari egységek bezárása, kötelező maszkhordás.



2020. okt. 28. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
További szigorításokra van szükség
83 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Eleve már az elrendelését sem támogattam, tehát igen.
2020. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2020. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Olyan nehéz normális szavazást csinálni, kérdező?

Attól mert nem támogatom a korlátozások megszüntetését még egyáltalán nem akarok további szigorításokat.

2020. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Orbán Viktor pontosan tudja, hogy nincs súlyos veszély ami miatt még jobban le kellene rohasztania az egyéb egészségügyi panaszokkal kezelendőek ellátását de szereti a járványt, nagyon jó ürügy mindenfélére úgyhogy itt nem lesz semmiféle svéd minta.
2020. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Mióta koronavírus van, influenza sem terjed annyira. Lehet panaszkodni a maszk miatt, de nekem nagyon fair deal az, hogy 1 éve nem voltam se influenzás, nem ment át rajtam hányás-hasmenés se és egyéb ragájos járvány sem. Én Covid után is megtartanék 1-2 szokást a "védekezésből".
2020. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Elég lenne hogyha A Maszk viselést mindenki betartaná. De amíg a buszon a rejtett erőforrás csoportosan üldögél röhög fröcsög maszk nélkül a buszon, addig nem fog megállni a járvány. Nekik miért nem kell betartani a szabályokat, rájuk miért nem mer senki sem rájuk szólni? Nevetséges, amikor az operatív törzs naponta beszámol, hogy előző nap is 50 ellenőrzés történt a buszokon 48-at figyelmeztetésben részesítettek, kettőt meg helyszíni bírságra. Nahát én felszállok a buszra és minden alkalommal vagy 10 ember szabálytalanul hord, vagy nem visel maszkot.
2020. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Szavazatokat nézve, az emberek megosztása sikerült. Oszd meg és uralkodj...
2020. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
5ös. Kiegésziteném hogy az influenza szezón még kicsit távolabb van. Illetve placebo
2020. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Most mondta az operatív törzs, hogy az elmúlt 24 órában 16 személlyel szemben intézkedtek a buszokon a Maszk Nem viselése miatt. Ezt komolyan nevetséges. Ha felszállna egy buszra végállomástól végállomásig fennmaradna, legalább 30 személlyel találkoznak, aki nem, vagy rosszul hordja a maszkot.
2020. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Már napi 56 halottnál tartunk, és egyre emelkedik a halálozások és megbetegedések száma, azorbán banda meg csak költi tovább az adófizetők pénzét űrbázisra meg focistadionokra.
2020. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!