Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért ennyire sötét a politikához?

Figyelt kérdés

Félelmetes mennyire vakon van az emberek többsége.


Néha olvasgatom politikusok Facebook oldalait, elképesztő az a sötétség ami van, párt szimpátiától függetlenül.



2021. febr. 8. 18:08
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Miért kéne politikai agytrösztnek lennie mindenkinek?
2021. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"értelmesebb lenne valamilyen iskolázottsághoz kötni a választást."


Diplomások között is van bőven idióta!

2021. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a politikusok Facebook oldalait nem is szoktam nézegetni, mert csak felidegesítem magam rajta. Előrébb meg nem leszek vele. Tudod kérdező, a hülye ember az az ember, aki soha nem kérdőjelezi meg magában, hogy ő hülye lenne e vagy hülyeséget csinál e. Magyarországon nagyon sok az elvakult ember...ezek viszont nagyon sokféle ok, indok miatt lehetnek azok..kormánypártiak között találunk olyanokat, akik pl. rettegnek az illegális bevándorlástól, mivel nagyjából csak az m1-ről informálódnak, külföldi forrásokból nem (holott Magyarországon ez a kérdéskör nem jelent problémát). Ugyanígy a Soros-terv létezését is vakon benyelik, ami a magyar nyelvű médián kívül sehol nem található meg. Vannak azok a frusztrált, szexuális életükkel nem megelégedett heteroszexuálisok, akiket az LMBTQ ellen folytatott kampány fog meg, vagy otthon ilyen nevelést kapott. Találunk nagyon sok Trianon fájóst, akik kicsit még a múltban élnek. Vannak azok, akik a romákkal való ellenszenv juttatott erre a konzervatív, elvakult álláspontra. Ezeken kívül vannak az egy zsák krumplival megvették a szavazatomat kategóriájú emberek, akik meg sem kérdőjelezik, hogy a dolgok jó irányba mennek e. Vannak, akik a rendszerváltás korában nőttek fel, így divatból, megszokásból szavaznak mindig azóta ugyanarra a pártra..függetlenül attól, hogy már nem aktuális az a politikai helyzet, ami akkor volt. Vannak a COVID től rettegők, akik ezt látják a világ legnagyobb problémájának, és éltetik a korlátozásokat.

Vannak, akiknek ebből személyes anyagi érdekük származik stb. Szóval rengeteg oka van annak, hogy miért vagy ennyi elvakult..közrejátszik a neveltetés, anyagi helyzet, környezet (városi, falusi), személyes szellemi képesség, iskolázottság (nyelvtudás ,politikai alapismeretek, informatikai készség,stb.) Most felsoroltam a kormány oldalán lévőket, viszont találunk az ellenzék között is kivetni valókat. A Gyurcsányt istenítő elvakult DKsoktól a még midig az MSZPben bízó, szokásból rájuk 50 éve rájuk szavazó, paneltetején élő, értelmiségi kisnyugdíjastól a náci Mi Hazánkig van ott is elég sok árnyalatuk. Abban én is bízok, hogy olyan nagy arányban nem hülyék a magyar emberek, csak pusztán a hülyék hangosabbak a médiában. Amúgy, utolsóval egyetértek..diplomások között is akad pár , de szerintem azért náluk még mindig sokkal jobb az arány.

2021. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!