Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rogán Antal vagy Lázár János...

Rogán Antal vagy Lázár János a befolyásosabb politikus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Orbán Viktor befolyásosabb!
2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Rogán még pesten van a tűz közelében, Lázárt meg elküldték haza a falujába.
2021. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Rogán
2021. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%
Lázár lenne, pont azért lett félreállítva.
2021. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtávon és perpill Rogán. Viszont Lázár Rogánhoz képest olyan messze van szellemileg és önálló rafinériában, hogy később ő lesz. Rogán megtestesíti azt, amit a fidesz szavazók többsége sem csíp, nem véletlenül nem merik nagyon kirakatba tenni. Lázár ideje akkor jön el, mikor újhullámosabb lesz a Fidesz.
2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Tóni.
2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tóni vállalhatatlan, nem véletlen nem nagyon mutogatják, ebben igaza van az #5-nek.


"Lázár ideje akkor jön el, mikor újhullámosabb lesz a Fidesz."


Ebben viszont vitatkoznék. Orbán szerintem pontosan látja, kinek mi a szándéka. Elvitathatatlan, hogy ilyen téren nagyon jó politikus, ismeri az embereit, tudja ki mikor mit gondol és mire készül, és fel is tud lépni ellene. Fogadni mernék, ha Lázár bármit akarna, akkor nem sokáig maradna fideszes, hamar történne valami, ami miatt el kellene hagynia a pártot. Nem véletlen, hogy Orbán körül mára csak bólogatók maradtak, ezt ő akarta így.

2021. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért dicséritek ennyire ezt a fos Lázárt? Egy aljas politikus, mint a többi Fideszes. Tudom, hogy értelmesebb és karizmatikusabb figura de attól fos ő is.
2021. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem Lázár a kedvencem. Most is megmondta a frankót.


"Amelyik politikai erő nem alkalmazkodik, annak nem jutnak célba az üzenetei. Azért küldenek a pártok, köztük az én pártom is végletesen leegyszerűsített üzeneteket az embereknek, mert más nem megy át."


Röviden : Sötétek vagytok b..meg.

2021. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy szerintem is egy súlytalan sokadrangú politikai szereplő. Előbb tudnám elképzelni Szijjártó Pétert a Fidesz élén mint Lázárt, ha nem lenne Orbán, de meg egy Németh Szilárd is erősebb karakter. Az a baj, hogy Lázár lehet, hogy egy vidzonylag intelligens politikus, de nincs benne semmilyen olyan jellegzetes karakter, amivel tömegeket lehet megfogni.
2021. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!