Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz direkt el akarja...

A Fidesz direkt el akarja veszíteni a választást jövőre, vagy miért haragít magára direkt több százezer embert?

Figyelt kérdés
Már sokan azok is kezdik megutálni akik fideszesek voltak.
2021. febr. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Gondolod te
2021. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nézd amíg létezik 100ezer ukrán magyar, aki a választások idejére átjelentkeznek idehazára és szavaznak a fideszre majd újra átmennek ukrajnába varázslatos módon, a dimenzió kapuk használatával, addig a fidesz lesz hatalmon. Ne félj szerintem ez esetbe.
2021. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz, a korlátozások változatlan fenntartására és vírus elleni védekezés visszásságaira, vagy az egyre jobban felpörgetett spontán privatizációjukra? Előbbi terén szerintem már elég erősen gondolkodnak a kiúton, mert nem szívesen kockáztatnák azt, hogy Európa nagy részével szembe menjenek, hogy ha negatív tendencia lenne, ne lehessen ezzel mutogatni rájuk mint hibásra. Bár már szerintem keresik a kiutat, mert gazdaságilag hatalmas bukta, egyre többen elégedetlenek 3 hónap után, jövőre meg választás. A felpörgetett "új nemzeti tőkésosztály"-építés, intézménymegszállás meg szerintem egyértelműen azért van, mert az önkormányzati választások óta elkezdtek komolyan tartani attól az eshetőségtől, hogy nem ők nyernek, és jön az n-szer 4 szűk esztendő, ami alatt nem szeretnének sem a jómódból, sem a politikai befolyásból alább adni.
2021. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne erts felre, en covid elott is utaltam oket.
2021. febr. 9. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Előérzetem szerint közeledünk egy polgárháború kitöréséhez.
2021. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Polgarhaboru 🙊
2021. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem is tudom ... fővárostól támogatási pénzek megvonása, önkormányzatok helyi adóinak megcsapolása és a nem fideszes önkormányzatok munkájának ellehetetlenítése, koronavírus járvány kezelése .... jogrendszer lebontása, egyetemi autonómiák eltörlése (a világ egyetemein ilyen nem fordult soha elő), a CEU elüldözése ... Szijjártó jachtozása, Mészáros gázszerelő hatalmas üzleti sikerei ... szóval, nem is tudom, de úgy tűnik, tényleg érik egy polgárháborús helyzet kialakulása.
2021. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Mivel a választást úgyis elcsalják a Fidesznek ilyesmin nem kell gondolkodnia.
2021. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miért csinálják, valószínű voltak jósnál, aki elondta nekik hogy nem lesz kétharmad de többség sem, és így mentik a menthetőt. Azt mondjuk nem értem miért mindegy nekik hogy 30 vagy 40 %-al lesznek bent. Utóbbihoz kicsit szélesebb rétegekre kellene támaszkodniuk, mint a ráérős burzsuj réteg, akiknek semmi korlátozás nem tett keresztbe.
2021. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a választást el lehet csalni,akkor hogy hogy nem tették ezt meg a legutóbbi önkormányzati szavazásnál. Olyanok mondják,akiknek fogalmuk sincsen,milyen körülmények között van az egész lebonyolítva a számlálással együtt. A Vóna Gábor egyszer nem hadakozott,hogy csalás lett volna. Elismerte a bukást és felállt a székből. Nagyon sajnálom őt,mert a jobbiknak ő volt az ereje,most csak azt látjuk,hogy hogyan teszk magukat nevetségessé napról napra. Nincs erő,aki megbuktathatná a Fideszt. Gyűlöletpolitikával,ordíbálva,táblákat mutogatva,nem lehet szavazást nyerni. Folyamatosan kelleneadni az instrukciókat,hogy ők hogyan csinálnák jobban,mint a fidesz és az emberek erre felfigyelnének,hogy jé,van egy értelmes párt,akikre talán érdemes lenne szavazni. De így az egész olyan mint az óvoda. Nem versenyképesek. Semy Gyurcsány,sem senki más. Ritmust kéne váltani,a gyűlöletpolitika csak egy bizonyos réteget fog meg,de az kevés a kormányváltáshoz
2021. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!