Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ezen a meglepő ha egy...

Mi ezen a meglepő ha egy politikus gazdag? Az emberek tényleg ennyire buták?

Figyelt kérdés

Sose értem amikor emberek hűledeznek a politikusok vagyonán. Mindenki annyi pénzt keres amennyit tud vagy amennyihez hozzáfér.


Mit gondolnak a politikusok jószándékból lesznek politikusok?


Teljesen természetes dolog hogy az ország vezetői a leggazdagabbak, mivel Ők osszák el az állami és EU pénzeket.


Nyilván ha lehetőségem van rá elteszek annyi pénzt amennyit tudok, ha nem én akkor elteszi más.



2021. febr. 9. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Rendben. Jár a krumpli. Mehetsz érte!
2021. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy gazdagok. Az a baj, mint ahogy írtad, hogy eltesznek minden pénzt.
2021. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
A hozzád hasonlók maitt vagyunk itt ahol meg hogy normálisnak tekintik hogy valaki megélhetésből megy politikusnak.Tróger.És akkor még te fikázod az embereket.Tudod amit müvelsz az mindennek az elsikálása(pl ha nem teszed elteszi más) Képzeld vannak országok ahol brutál korrupciós büntetések járnak és inkább nem teszi el senki.Az hogy te tolvaj vagy és büszke vagy rá az se csak a te dolgod de hogy büszke vagy rá és másokat hurrogsz le na az végképp a legalja.
2021. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
3 as vagyok.normális esetben vagyonos emberek mennek politizálni és nem a vagyonért.lásd széchenyi.de kurvára forditva ülnek a lovon a fajtáddal együtt.
2021. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Politikus = tolvaj!
2021. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például simán el tudnám fogadni, ha mondjuk 5 milliót keresne egy parl. képviselő, csak akkor lopás eseten valami brutális büntetést szabnék ki rá.
2021. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező undorító vagy.
2021. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktam mondani, hogy ezeket a bűnözőket csak azok támogatják, akik maguk is azok, vagy eszméletlen hülyék , döntsd el te melyik vagy kérdező.
2021. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező magából indul ki, az a baj.
2021. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

"Mit gondolnak a politikusok jószándékból lesznek politikusok?"


Miért, egy diplomás könyvtáros jószándékból végzi közmunkában a feladatát, vagy egy takarítónő?

Politikusnak is fel lehetne függeszteni az állást és felajánlani, hogy közmunkába végezheti vagy mehet az anyjába...

2021. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!