Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos március 2-től.sem lesz...

Biztos március 2-től.sem lesz enyhítés?

Figyelt kérdés

A kisfiamat be szerettem volna iratni karatézni, mert van egy karate klub a közelben. Nyitva van, járnak minden este. Ma felkerestem az edzőt, de azt mondta, hogy amatőr, kezdő csoportok most nem jöhetnek, csak versenyzők járnak. Mondta, hogy márciustól valószínű enyhítés lesz és, akkor talán amatőr, kezdők is jöhetnek. Erre felfigyeltem, hogy az edző márciusi enyhítésről beszélt. Szerintem semmi enyhítés nem lesz míg a nép 60%-a nincs beoltva. Az meg lehet év végére vagy jövőre lesz, a nyár is kihalt csendes estékkel telik. Sőt szerintem tovább fognak szigorítani, mert nem javul, romlik a helyzet ma olvastam.


Nem tudom az edző honnan vette, hogy enyhítés lesz, de ha mondta, tud valamit és elképzelhető.


Lesz-e szerintetek enyhítés március 2-től vagy ilyen biztos nem lesz, sőt szigoríthatnak is?



2021. febr. 9. 22:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 Nem akarom elhinni, hogy ennyire idióták az emberek.
2021. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!