Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos március 2-től.sem lesz...

Biztos március 2-től.sem lesz enyhítés?

Figyelt kérdés

A kisfiamat be szerettem volna iratni karatézni, mert van egy karate klub a közelben. Nyitva van, járnak minden este. Ma felkerestem az edzőt, de azt mondta, hogy amatőr, kezdő csoportok most nem jöhetnek, csak versenyzők járnak. Mondta, hogy márciustól valószínű enyhítés lesz és, akkor talán amatőr, kezdők is jöhetnek. Erre felfigyeltem, hogy az edző márciusi enyhítésről beszélt. Szerintem semmi enyhítés nem lesz míg a nép 60%-a nincs beoltva. Az meg lehet év végére vagy jövőre lesz, a nyár is kihalt csendes estékkel telik. Sőt szerintem tovább fognak szigorítani, mert nem javul, romlik a helyzet ma olvastam.


Nem tudom az edző honnan vette, hogy enyhítés lesz, de ha mondta, tud valamit és elképzelhető.


Lesz-e szerintetek enyhítés március 2-től vagy ilyen biztos nem lesz, sőt szigoríthatnak is?



2021. febr. 9. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Na erről szól ez az egész járványosdi, mint pl ez az edző: minden szentnek maga felé hajlik a keze.
2021. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 árokpart ***** válasza:
50%
Ezt most még honnan tudhatná bárki is.
2021. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
csak tippelt.. de szerintem se lesz nyitas
2021. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Kamusztoriba bújtatott provokatív rettegőkérdés.
2021. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én eltörölnék minden korlátozást most azonnal.
2021. febr. 9. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Be van oltva 60% már? Nahátakkormeg mi a kérdés?
2021. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
"Bab"Gulyás Gergely valóban arról beszélt hogy márciusban részleges enyhítés lesz, hogy pontosan mi azt nem mondta. Az edző legalább követi a híreket.
2021. febr. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem lesz enyhítés. Most megint elhúzták előttünk a mézesmadzagot, mert tudják, hogy fogytán van a türelmünk. Éppen ezért tegnap már bekamuzták, hogy újra emelkedik a szennyvízben a koronavírus koncentrációja, és hamarosan egyre több új fertőzöttet fognak hazudni, hogy legitimálják a covidiktatúra fenntartását.
2021. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Remélem a közterületi maszkviselés eltörlésével kezdik.
2021. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hypno ***** válasza:
61%

A Nézőpont már megadta az alaphangot, hogy a még el sem kezdődött Nemzethy Inzultáció milyen eredményt fog hozni

[link]

2021. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!