Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdődik a harmadik hullám,...

Kezdődik a harmadik hullám, nem kellene karantén alá helyezni Budapestet legalább a nyár végéig?

Figyelt kérdés

[link]

Mint minden szar, ez is Budapestről indul, gondolom a külföldiek behurcolták a mutáns vírust. De nekünk vidékieknek már a hócipőnk tele van, mindenkinek, azzal hogy Budapestről a nyavalyát idehurcolják az emberek. Miért nem bírnak otthon maradni?

Szerintetek nem kéne karantén alá vonni és a korlátozásokat megtartani Budapesten, miközben vidéken óvatosan nyitni? Elegünk van a budapestiekből, nagyon.



2021. febr. 10. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, Budapesten maradjanak a korlátozások és vonjuk karantén alá, vidéken nyitás
Ellenzem, az egész országban maradjanak a korlátozások
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Orvos látott?
2021. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vicces vagy de engem ez jobban aggaszt. Igaz hogy film de akkor is irónikus.

Csak a 3. Hullám a járvány


[link]

2021. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen,vesztegzár alá kell vonni mégjobban a városokat és az embereket is🤦‍♀️🤦‍♀️Még szerencse hogy nem te vagy az elnök annyit mondok😁😁
2021. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
4# megértem az indulataidat és jogosak de ne légy ilyen kegyetlen. Õk is emberek és sajnos minden ember megvezethetõ. Nézd el nekik mert csak áldozatok.
2021. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Én pont a vidékiektől tartok, akik a határon keresztüli ingázásukkal hurcolják be a vírust, Budapestről gyakorlatilag eltűntek a külföldiek hónapokkal ezelőtt. Viccet félretéve értem, hogy utálod a pestieket, de Pestre sokkal több ingázó jár be vidékről naponta, mint ahány ember átlépi az országhatárt, így nem sokat érnének az itteni lezárások. Amennyire én látom, a keleti régiókban terjed a legjobban a vírus, talán ott tartják be a legkevésbé a maszkhordással kapcsolatos szabályokat.
2021. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Oké.

Én vidéki vagyok és mindennap ingázok Pestre dolgozni. Velem mi legyen? :))

2021. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez nem ördögtől való a 2. hullám elején a spanyolok is lezárták Madridot mert elegük lett belőlük.

Pont ezért kellene lezárni, hogy senki se ki se be, ne legyen ingázás se most. Vagy HO-ból dolgozol Pestre most, vagy SEHOGYAN.

2021. febr. 10. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
En bezarnek mindent, csak dolgozni lehetne menni ... kozertek is zarjanak be es dolgozzanak kiszallitasra ... es csak akkor nyissanak ujra, ha az utolso hulyegyerek is be van oltva.
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
2 hétre kellett volna mindent bezárni és szigorú kijárási tilalmat bevezetni úgy, hogy elõre szólnak egy hónappal, hogy halmozzanak fel készleteket két hétre. Most nem lenne vírus..
2021. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
3. Lehetőség, mindenhol nyissunk.
2021. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!