Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti karantén esetén,...

Budapesti karantén esetén, azokat ugye (testhő átvizsgálás után) hazaengedik, akiknek nem Budapesten van az állandó lakcíme?

Figyelt kérdés

Szerintem úgy lenne a tiszta, úgy lenne a korrekt, hogy csak azoknak kelljen maradniuk a karanténban, akiknek az állandó lakcímük Budapesten van. A többiek átvizsgálás után mehessenek haza.

Meg különben is, hogy intéznék a hivatalos ügyeket ha karanténban reked valaki? Ha jön egy ajánlott levél mondjuk a NAV-tól, ugye az állandó lakcímre, mit mondjak? Bocs nem tudtam átvenni mert karanténban voltam, vagy mi?


2020. márc. 6. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A karantén nem erről szól. Azokat zárják be akik OTT VANNAK.

Ezzel az erővel bárhová mehetnének szerte a világba.

Ha karantén lesz valahol, akkor egyszerűen lezárják azt a helyet és senki nem jöhet ki onnan.

2020. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érted a szót, akkor: [link]
2020. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaengednek bárkit is, az milyen karantén!?
2020. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Karantén= se ki, se be
2020. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Se ki, se be karantén azon egyszerű praktikus oknál fogva nem lesz, hogy megvalósíthatatlan. Külföldön sincs ilyen.
2020. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!