Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek annak, ha a vendéglá...

Örülnétek annak, ha a vendéglátóhelyek kinyithatnának, szelídítenének a kijárásin, de a középiskolákat még zárva tartanék?

Figyelt kérdés
Szerintem vállalható lenne egy ilyen kezdésű enyhítés.
2021. febr. 10. 19:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Lógnál, mi?
2021. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#11

Figyelj, boomer! Inkább itthonról tanulnék, mert napi oda vissza 2 óra utazás, maszkban végig bent rohadni, illetve hajnal 4-kor kelni azért nem olyan kellemes. Mivel már az érettségin túl vagyok, így annyira nem is igénylem a tanári magyarázatot, mert nem kell már.


Olyan könnyű beleugatni, hogy "biztos lóóóógnáááá büdös kölök" csak az a baj, nem vagy tisztába a körülményekkel, tehát nem kéne pofázni. Egyébként leírtam, legyen opcionális, lehessen választani, szóval aki akar, mehessen, aki nem szeretne, ne keljen neki. Innentől kezdve nem igen kéne pofáznod, mert nem az egyik oldal álláspontját követelem, tehát még objektív is vagyok. Ennyi jogunk azért csak maradjon már.

2021. febr. 10. 23:06
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Lassan annyi jogunk se marad, hogy elhagyjuk az otthonunkat, olyan ütemben épül a globális rendőr világállam.

[link]

2021. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%

"Olyan könnyű beleugatni, hogy "biztos lóóóógnáááá büdös kölök" csak az a baj, nem vagy tisztába a körülményekkel, tehát nem kéne pofázni. "


Eltakarodhatsz dolgozni is. Lehet anyád is fellélegezne, hogy a 30 éves lusta iskolakerülő ökröt nem kell eltartania. Szerinted másnak kívánságműsor az élet?

2021. febr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen,nyisson ki minden és felőlem ne menj iskolába.
2021. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

12

Csillagom nekem még kocsi sincs a popóm alatt, busszal járok dolgozni és emiatt még nekem is órákat kell várni a munka előtt. Amúgy meg rohadtul undorító hogy az a kicsinyes fajtád egy ekkora felfordulásból is csak a hasznot lesné. Pfej bmeg. Le kellet volna nyelni téged.

2021. febr. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mióta versenysportoló lettem, és tudok normálisan edzeni, azóta nem érdekel. Nyárra legalább menjen idén is szabira a Covid.
2021. febr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én speciel amellett vagyok, hogy a vendéglátó helyek menjenek csődbe. Évtizedek óta sz***patnak minket a hülye borravalóval, nem lehet kártyával fizetni, mert hiszti van, ha mégis azzal fizetsz, akkor is adjá' aprópénzt alamizsnára. Egy rohadt pizzát nehezebb venni, mint egy lakást...


Szerintem pusztuljanak, és kerüljön egy új rendszer a helyükbe. Pl. egy olyan, ahol pont úgy szabályozzák a borravalót, mint az új egészségügyi rendszerben a hálapénzt. Végül is ugyanaz...

2021. febr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Mi van elvtársak? Bepöccentetek? Nem kellett volna elkezdeni a személyeskedést, de ti állandóan azt csináljátok.

#16

Áruld már, jól esik sértegetni? Miért kötsz belém? Miért alázol meg? Én beszóltam neked?? Egy bocsánatkérés jól esne. Ha személyeskedni tudunk, akkor illene belátni a hibánkat is. Én nem kezdtelek el szidalmazni, de te igen.

2021. febr. 11. 16:25
 20/27 A kérdező kommentje:

#14

Kérj elnézést, mert tiszteletlen voltál! Én nem sértettem meg a becsületed, de te az enyémet igen!

2021. febr. 11. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!